Mickey Rourke wystąpił w horrorze w trakcie pandemii koronawirusa

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mickey+Rourke+wyst%C4%85pi%C5%82+w+horrorze+w+trakcie+pandemii+koronawirusa-137474
Mickey Rourke wystąpił w horrorze w trakcie pandemii koronawirusa
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Koronawirus nie wystraszył Mickeya Rourke'a. W Rydze zakończyły się właśnie zdjęcia do horroru "Warhunt", w którym prócz gwiazdy "Zapaśnika" zagrali także Robert Knepper i Jackson Rathbone.

GettyImages-626524706.jpg Getty Images © BG012/Bauer-Griffin


Rourke musiał przylecieć na Łotwę wcześniej, niż pierwotnie zamierzał, aby zdążyć przed zamknięciem granic. Prace na planie odbywały się zgodnie z zasadami ustalonymi przez tamtejszy rząd. Wszyscy członkowie ekipy nosili maseczki i rękawiczki, zachowywali dystans, a sprzęt był regularnie dezynfekowany. Ponadto dwa razy dziennie pracownikom mierzono temperaturę. Producenci zadecydowali także, że każdy z aktorów będzie miał własny zestaw do makijażu.

"Warhunt" to historia elitarnej jednostki amerykańskich żołnierzy, którzy w trakcie II wojny światowej wyruszają z tajną misją za linię wroga. Uwięzieni w osławionym niemieckim Czarnym Lesie bohaterowie muszą stawić czoła sabatowi czarownic.

Reżyseruje Mauro Borrelli, który wcześniej pracował m.in. jako scenograf na planie wielu hollywoodzkich widowisk jak "Piraci z Karaibów" czy "Ostatni Jedi".
Udostępnij: