TYLKO U NAS: Iza Kuna i Grzegorz Małecki zapraszają na film "PolandJa"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/TYLKO+U+NAS%3A+Iza+Kuna+i+Grzegorz+Ma%C5%82ecki+zapraszaj%C4%85+na+film+%22PolandJa%22-121683
Iza Kuna i Grzegorz Małecki to kolejny wspaniały duet komedii "PolandJa", która do kin trafi już 17 lutego. Aktorzy zagrali idealnych pracowników korporacji, którzy wymarzone egzotyczne wakacje muszą zastępować ciągłymi przerwami na kawę czy papierosy.


Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie.

W obsadzie znaleźli się również: Jerzy Radziwiłowicz, Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma GąsiorowskaKatarzyna Zawadzka, Ewa Błaszczyk, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Kuba Gierszał, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Marek Bukowski i Jacek Beler. Autorem muzyki jest Andrzej Smolik.

Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą  komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi  kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś  równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie – mówi reżyser  filmu Cyprian T. Olencki - Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na  nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w  sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z  zewnątrz, wydają się po prostu zabawne. Jeżeli miałem jakieś aspiracje,  to chciałem zrobić współczesną mądrą komedię.