To już koniec "Paranormal Activity"?

USA Today / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+koniec+%22Paranormal+Activity%22-112061
Producent Jason Blum ogłosił publicznie, że opóźnione "Paranormal Activity: The Ghost Dimension" będzie finałowym rozdziałem cyklu.

Jego obietnicę opublikowało "USA Today": To jest to. To już jest koniec – powiedział Blum. – Ogłaszamy to, zanim film wejdzie do kin. Nie zamierzamy wałkować serii w nieskończoność. Dzięki temu seria "Paranormal Activity" zostanie zachowana w pamięci jako kulturowy fenomen. Wszystkie pytania, które stawiały poprzednie części – Jak wygląda Toby? Jaka jest przeszłość rodzin? – teraz uzyskają odpowiedzi.

"USA Today" zaprezentowało również kilka zdjęć z horroru:

(kliknij, aby powiększyć)

Bohaterami filmu będą członkowie rodziny Fleege'ów: Ryan (Chris J. Murray), Emily (Brit Shaw) i ich córeczka Leila (Ivy George). Wprowadzają się oni do nowego domu. W garażu znajdują kamerę wideo oraz pudełko pełne kaset VHS. Kiedy spoglądają na mieszkanie przez obiektyw kamery, zaczynają dostrzegać zjawiska paranormalne. Tak w ich życie wkroczą m.in. młode Kristi i Katie.

"Paranormal Activity: The Ghost Dimension"
będzie połączeniem filmu 2D i 3D. W trzech wymiarach prezentowane będą sekwencje nagrane feralną kamerą wideo. Premiera planowana jest na październik.