Triumf "Niemożliwego" w polskim box offisie

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Triumf+%22Niemo%C5%BCliwego%22+w+polskim+box+offisie-92617
Jak poinformował Monolith Films, "Niemożliwe" okazał się przebojem polskich kin. W pierwszy weekend film obejrzało 89 tysięcy widzów.

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trzema synami postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

"Niemożliwe" to jeden z największych kasowych przebojów w Hiszpanii, dodatkowo wyróżniony 14 nominacjami do nagród Goya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones