Twórca "Millerów" i "Drapacza chmur" za kamerą "The Division"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Miller%C3%B3w%22+i+%22Drapacza+chmur%22+za+kamer%C4%85+%22The+Division%22-141440
Twórca "Millerów" i "Drapacza chmur" za kamerą "The Division"
Poznaliśmy nazwisko reżysera oraz współscenarzysty widowiska "The Division" - adaptacji popularnej gry wideo "Tom Clancy's The Division".  Będzie to Rawson Marshall Thurber ("Millerowie", "Drapacz chmur", "Red Notice"). 


Thurber przejmie stanowisko od Davida Leitcha ("John Wick"), który zachował rolę producenta, ale zrezygnował z reżyserii uwagi na inny projekt, czyli "Bullet Train". Gwiazdami wysokobudżetowej produkcji pozostają jednak Jessica Chastain oraz Jake Gyllenhaal - aktor będzie również jednym z producentów całości. 

Akcja gry dzieje się w Nowym Jorku tuż po tzw. "czarnym piątku", najważniejszym święcie kapitalizmu, które i bez udziału terrorystów zamienia kraj w pole bitwy. Tym razem jednak ktoś postanowił dmuchać na zimne i spryskał przekazywane z rąk do rąk banknoty śmiercionośnym wirusem. Gdy choroba rozprzestrzenia się na całe miasto, do boju rusza tytułowa jednostka złożona z zakonspirowanych agentów, rekrutowanych spośród szarych obywateli.

Projekt powstaje dla Netflixa przy współpracy z Ubisoft Film & Television. 
Udostępnij: