Game on! Reżyser "Deadpoola 2" za kamerą "The Division"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Game+on+Re%C5%BCyser+%22Deadpoola+2%22+za+kamer%C4%85+%22The+Division%22-127920
David Leitch udowadnia, że żadnej pracy się nie boi, nawet adaptacji gier wideo. Reżyser "Deadpoola 2" właśnie podpisał kontrakt na wyreżyserowanie filmu "The Division".


Widowisko będzie adaptacją najszybciej sprzedającej się gry Ubisoftu "Tom Clancy's The Division". Jej akcja rozgrywa się w Nowym Jorku tuż po tzw. "czarnym piątku", najważniejszym święcie kapitalizmu, które i bez udziału terrorystów zamienia kraj w pole bitwy. Tym razem jednak ktoś postanowił dmuchać na zimne i spryskał przekazywane z rąk do rąk banknoty śmiercionośnym wirusem. Gdy choroba rozprzestrzenia się na całe miasto, do boju rusza tytułowa jednostka złożona z zakonspirowanych agentów, rekrutowanych spośród szarych obywateli.

Pierwotnie za reżyserię "The Division" odpowiadać miał Stephen Gaghan ("Gold"). Jednak już jakiś czas temu projekt opuścił. Leitch wejdzie na plan widowiska dopiero w przyszłym roku. Wcześniej musi bowiem nakręcić dla Universal Pictures "Hobbs and Shaw", czyli spin-off "Szybkich i wściekłych".

Gwiazdami "The Division"Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain.

Udostępnij: