Twórca "Wielkich kłamstewek" zekranizuje "Anatomię skandalu"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Wielkich+k%C5%82amstewek%22+zekranizuje+%22Anatomi%C4%99+skandalu%22-137862
David E. Kelley ("Wielkie kłamstewka") szykuje dla platformy Netflix serial-antologię "Anatomy of Scandal". Wszystkie sześć odcinków wyreżyseruje S.J. Clarkson, która ostatnio została zatrudniona przez Sony do realizacji widowiska na bazie komiksów Marvela.


Każdy sezon ma opowiadać inną historię. Pierwszy będzie ekranizacją powieści Sarah Vaughan, od które serial otrzymał swój tytuł. W Polsce książka została wydana jako "Anatomia skandalu".

Powieść stopniowo odkrywa historię małżeństwa z wyższych sfer, które staje w obliczu kryzysu. James – kochający mąż, świetny tata, wzięty polityk – zostaje oskarżony o przestępstwo. Jego żona Sophie wierzy, że jej mąż jest niewinny, i desperacko próbuje chronić rodzinę przed kłamstwami, które mogłyby ich zniszczyć. Prawniczka Kate jest przekonana o winie Jamesa i chce, by za nią zapłacił. Za wszelką cenę dąży do jego ukarania. I jest jeszcze przyjaciółka Kate, niepozorna Alison, która odkrywa pewien mroczny sekret z przeszłości. Tajemnicę łączącą wszystkie osoby uwikłane w skandal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones