"Prawnik z Lincolna" bez gwiazdy w 3. sezonie. Kogo (nie) zobaczymy w nowych odcinkach?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Prawnik+z+Lincolna%22+z+trzecim+sezonem.+Neve+Campbell+opuszcza+obsad%C4%99-151907
"Prawnik z Lincolna" bez gwiazdy w 3. sezonie. Kogo (nie) zobaczymy w nowych odcinkach?
"Prawnik z Lincolna", produkowany dla Netfliksa serial Davida E. Kelleya, dostanie trzeci sezon. Jego scenariusz powstanie na kanwie powieści "The Gods of Guilt" będącego piątym tomem cyklu o Mickeyu Hallerze. Wiadomo też, że w obsadzie zabraknie jednego nazwiska.

Trzeci sezon "Prawnika z Lincolna" bez Neve Campbell? UWAGA, SPOJLERY!


Jak podaje The Hollywood Reporter, w trzecim sezonie "Prawnika z Lincolna" nie zobaczymy Neve Campbell. Wynika to zapewne z faktu, że grana przez nią Maggie McPherson nie pojawia się w powieści "The Gods of Guilt", na podstawie której powstanie scenariusz. Do swoich ról powrócą Manuel Garcia-Rulfo (Mickey Haller), Becki Newton (Lorna), Jazz Raycole (Izzy), Angus Sampson (Cisco) i Yaya DaCosta (Andrea Freemann).

UWAGA! Dalsza część tekstu zawiera spojlery z drugiego sezonu "Prawnika z Lincolna"!

Rola granej przez Campbell postaci została ograniczona już w drugim sezonie. W jego finale bohaterka przyjęła pracę w innym mieście.

O czym opowiada "Prawnik z Lincolna"? Zobacz zwiastun drugiego sezonu


"Prawnik z Lincolna" zadebiutował na Netfliksie w maju 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell i Becki Newton. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu: Mickey Haller (Manuel Garcia-Rulfo), obrazoburczy idealista, prowadzi kancelarię prawniczą z tylnego siedzenia swojego lincolna, zajmując się sprawami dużego i małego kalibru w Los Angeles. Drugi sezon serialu na podstawie bestsellerowych powieści Michaela Connelly’ego o "Prawniku z lincolna" jest adaptacją czwartej książki z serii, zatytułowanej "Piąty świadek".

Kim jest David E. Kelley?


David E. Kelley to amerykański scenarzysta i producent, twórca takich seriali jak "Gdzie diabeł mówi dobranoc", "Boston Public", a ostatnio "Wielkie kłamstewka", "Od nowa", "Dziewięcioro nieznajomych" i "Miłość i śmierć". Szczególną popularność przyniosły mu seriale prawnicze, m.in. kultowa "Ally McBeal", "Kancelaria adwokacka" i "Orły z Bostonu". Dla Netfliksa zrealizował nie tylko "Prawnika z Lincolna", ale także miniserial "Anatomia skandalu". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones