Twórcy "Avengers: Endgame" nakręcą nową "Załogę G"?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22Avengers%3A+Endgame%22+nakr%C4%99c%C4%85+now%C4%85+%22Za%C5%82og%C4%99+G%22-133959
Bracia Joe i Anthony Russo, reżyserzy "Avengers: Końca gry", ogłosili na Comic-Conie swoje nowe projekty. Duet przygotowuje ekranizację komiksu "GrimJack" oraz aktorską wersję serialu "Battle of the Planets".


"GrimJack" to komiks stworzony przez Johna Ostrandera i Tima Trumana, publikowany przez wydawnictwo First Comics. Jego bohaterem jest John Gaunt, były gladiator, wojenny weteran i najemnik pracujący w slumsach Cynosure, miasta, z którego można dostać się do wszystkich wymiarów.


"Battle of the Planetsto z kolei amerykańska wersja anime "Science Ninja Team Gatchaman" (w Polsce znana jako "Wojna planet", "Eskadra Orła" lub "Załoga G"). To opowieść o piątce młodych ludzi, którzy jako Załoga G walczą w obornie Ziemii przed zagrożeniem z kosmosu.

Oba projekty są przygotowywane przez produkcyjną firmę braci AGBO. W przypadku "GrimJacka" Russo będą jedynie producentami. Możiwe jednak, że sami staną za kamerą "Battle of the Planets".
Udostępnij: