Twórcy Austina Powersa marzą o jego powrocie

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+Austina+Powersa+marz%C4%85+o+jego+powrocie-136910
Od ostatniego filmu o Austinie Powersie minęły już niemal dwie dekady. Wciąż istnieje jednak szansa na powrót "agenta specjalnej troski". Tak przynajmniej twierdzi reżyser serii, Jay Roach.


Twórca przyznał, że regularnie prowadzi na ten temat dyskusje z odtwórcą roli głównej, Mike'iem Myersem. Rozmawiamy o tym raz na miesiąc, zanim odkryjemy, o czym powinniśmy opowiedzieć. Zgodzę się, że filmy o Austinie prezentują klasyczny konflikt: miłość kontra paranoja, kolor kontra brak koloru, muzyka kontra strach. Ujmę to tak: faktycznie, jest parę aspektów współczesnego świata, które przypominają mi Doktora Zło. Ale nie, chwilowo nie mamy żadnego konkretnego planu.

Roach dodał jednak, że chciałby powrotu Powersa: Zależy mi na tym, zresztą podobnie jak Mike'owi. Zależy nam już od dawna. Wciąż czekamy jednak na właściwą historię. Kiedy się pojawi, wszystko zależy od Mike'a.

O "Austinie Powersie 4" mówi się co najmniej od dekady. Ostatnim filmem z serii pozostaje jak na razie "Austin Powers i Złoty Członek". Chcielibyście, by agent powrócił?
Udostępnij: