Unikatowe murale "The Mandalorian" w pięciu polskich miastach

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Unikatowe+murale+%22The+Mandalorian%22+w+pi%C4%99ciu+polskich+miastach-150041
Oto gratka dla fanów "Gwiezdnych wojen"! W Gdańsku (zbieg ulic Chłopskiej i Kołobrzeskiej), Łodzi (zbieg ulic Piotrkowskiej 146 oraz Piłsudskiego) Wrocławiu (Legionów 15), Poznaniu (ul. Garbary) i Warszawie (Jaworzyńska 8) powstały jedyne w swoim rodzaju murale łączące motywy z serialu "The Mandalorian" z charakterystycznymi obiektami miast. 

Projekt jest efektem prac lokalnych artystów, których Disney+ zaprosił do współpracy w związku z premierą 3. sezonu serialu "The Mandalorian".  Autorami murali są Kuba Kamiński (Wrocław), Iza Dudzik (Poznań), Maciek Polak (Łódź), Patryk Hardziej (Gdańsk) oraz Ola Jasionowska (Warszawa).    

Gdańsk

Łódź

Poznań

Warszawa

Wrocław

 

O Disney+Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak "Simpsonowie" oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi. Po więcej informacji wejdź na disneyplus.com lub do aplikacji Disney+ dostępnej na większości urządzeń mobilnych i telewizorów z dostępem do internetu.  Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones