Vinnie Jones już dostępny w "World of Tanks"

Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vinnie+Jones+ju%C5%BC+dost%C4%99pny+w+%22World+of+Tanks%22-153113
Vinnie Jones już dostępny w "World of Tanks"
Święta dla miłośników "World of Tanks" przyszły wcześniej - od dzisiaj ruszyło wyjątkowe wydarzenie „Operacje świąteczne 2024”, które potrwa aż do 8 stycznia. W tym roku, świąteczną atmosferę w grze zapewni nie kto inny, jak znany brytyjski aktor i były piłkarz, Vinnie Jones. Gracze będą mieli okazję wziąć udział w serii misji i zadań, które poprowadzą ich przez magiczne świąteczne miasteczko, pełne prezentów i niespodzianek.

W ramach wydarzenia, gracze odkryją nowe możliwości w grze, w tym zupełnie nowy czechosłowacki lekki czołg premium Pzw.39, dostępny od razu po wejściu do świątecznego miasteczka. Ponadto, Vinnie Jones, w swojej tajnej siedzibie, będzie czekał, aby zlecić specjalne misje. Ukończenie tych zadań odblokuje nagrody, w tym ekskluzywne style 2D, naklejki, napisy z kultowymi frazami, a nawet możliwość zdobycia Vinniego Jonesa jako dowódcę czołgu!

Więcej informacji na temat "Operacji świątecznych 2024" znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Wydarzenie to nie tylko świetna okazja do zdobycia unikalnych nagród, ale także do cieszenia się świąteczną atmosferą w ulubionej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones