WIDEO: Małgorzata Socha uczy się, "Jak poślubić milionera"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Ma%C5%82gorzata+Socha+uczy+si%C4%99%2C+%22Jak+po%C5%9Blubi%C4%87+milionera%22-135128
29 listopada do kin trafi komedia romantyczna "Jak poślubić milionera" z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Zobaczcie zwiastun filmu.


"Jak poślubić milionera"to komediowy poradnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie  drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

W obsadzie filmu znaleźli się również m.in.: Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Justyna Steczkowska, Julia WieniawaSebastian Stankiewicz i Julia Kuczyńska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones