WIDEO: Na tym filmie otrzesz się o śmierć!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Na+tym+filmie+otrzesz+si%C4%99+o+%C5%9Bmier%C4%87-89863
"Krew i trzymanie w napięciu", "makabryczne, realne sceny" - tak o filmie "Pirania 3D" pisali widzowie. Już 19 października do kin wchodzi thriller "W szczękach rekina 3D", który jak zapewniają internauci, "jest od niego 3 razy lepszy!", a "wszystko, co powstało od czasów legendarnych "Szczęk" Spielberga, jest przy tym filmie nijakie".

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o kulisach powstania filmu, obejrzyjcie zamieszczony poniżej materiał wideo:

Na planie filmu używany był najbardziej zaawansowany sprzęt do kręcenia zdjęć w 3D. Dzięki użyciu dodatkowej technologii Neutron twórcy dokonali czegoś, czego nikt przed nimi nie dokonał - kręcili w tzw. "beam split configuration", czyli przez lustro. To pozwoliło im na uzyskanie panoramicznych ujęć, bezcennych w przypadku kręcenia w ciasnych alejkach sklepowych. Sharni Vinson, która wciela się w postać Tiny, podkreśla, że technologia jest w tym wypadku gwarantem niesamowitych doznań: "W filmie mamy półki i produkty sklepowe. Za każdym razem, kiedy widzimy jakiś przedmiot, mamy wrażenie, że on dosłownie przepływa nam przed nosem".

Xavier Samuel, aktor znany przede wszystkim jako uwodzicielski wampir Riley z sagi "Zmierzch" dodaje, że "W szczękach rekina 3D" to "przede wszystkim trwające 120 minut, trzymające w napięciu widowisko, wzbogacone o osobiste historie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones