Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – dziś premiera!

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Wied%C5%BAmin+2%3A+Zab%C3%B3jcy+Kr%C3%B3l%C3%B3w+%E2%80%93+dzi%C5%9B+premiera-73709
Dziś premiera najbardziej oczekiwanej gry tego roku Wiedźmin 2: Zabójcy Królów! Najnowsza produkcja studia CD Projekt RED już przed premierą zdążyła mocno namieszać, trafiając na kilkanaście okładek najbardziej prestiżowych pism branżowych na całym świecie. Co więcej, największe branżowe media takie jak IGN, Gamespot, PC Gamer czy Gametrailers uznały polską produkcję za jedną z największych i najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku. W Polsce w samym maju Wiedźmin 2 trafił na okładki 4 pism, w tym magazynów LOGO i Playboya. Na okładce najnowszego numeru "Przekroju" można zobaczyć postać Geralta na tle Orła Białego i tytuł "Najbardziej pożądany Polak na świecie".


 
Pierwsze recenzje gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów są wyjątkowo pochlebne. Gra oczarowała redaktorów największego polskiego pisma o grach komputerowych CD Action, którzy wystawili jej ocenę 9+/10 i nagrodzili odznaczeniem "CD Action poleca". Największy polski internetowy serwis o grach komputerowych Gry-Online ocenił Wiedźmina 2 na 9,5/10.

W sprzedaży dostępna jest Edycja Premium Wiedźmina 2, której sugerowana cena to 119.99 zł. Poza samą grą wydanie to zawiera takie dodatki jak: mapa świata gry, papercrafty do składania, poradnik, płyta dvd z materiałami wideo związanymi z grą, ścieżka dźwiękowa oraz pamflet wraz z przeklętą monetą. Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna jest w sprzedaży we wszystkich dobrych sklepach z grami wideo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones