Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – 111 842 sztuk zamówionych w przedsprzedaży!

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Wied%C5%BAmin+2%3A+Zab%C3%B3jcy+Kr%C3%B3l%C3%B3w+%E2%80%93+111+842+sztuk+zam%C3%B3wionych+w+przedsprzeda%C5%BCy-73501
Firma CD Projekt RED poinformowała, że do dnia 12.05.2011 do godz. 9.00, czyli na 5 dni przed premierą, fani gry z całego świata zamówili w przedsprzedaży 111 842 egzemplarzy Wiedźmina 2! Ilość ta z każdym dniem szybko rośnie. Aż 40% tych zamówień zostało dokonanych w kanałach dystrybucji elektronicznej.

"To niesamowicie dobry wynik, dający mocne podstawy przypuszczać, że planowany nakład premierowy 1 mln egzemplarzy zostanie wyczerpany wcześniej niż zakładaliśmy" – mówi Adam Kiciński, Prezes Optimus S.A.

Wiedźmin 2 cieszy się ogromną popularnością na całym świecie – znalazł się na 4. miejscu bestsellerów amerykańskiego amazon.com, 2. miejscu amazon.co.uk (Anglia) oraz amazon.de  (Niemcy) w kategorii PC Games. W Polsce zamówiono już wszystkie 9999 egzemplarzy limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej dostępnej na gram.pl! Zakup tego wydania jest już więc możliwy tylko w wypadku wycofania się z zamówienia, któregoś z aktualnych nabywców. Gram.pl wciąż przyjmuje zamówienia na Edycję Kolekcjonerską tworząc tzw. listę rezerwową na wypadek zwolnienia się, któregoś z zarezerwowanych już egzemplarzy.

Pojawiają się również pierwsze recenzje Wiedźmina 2. Największy polski magazyn o grach CD Action, który opublikował pierwszą na świecie recenzję Wiedźmina 2 ocenił go na 9+/10, dodatkowo przyznając nagrodę "CD Action Poleca". W Polsce w samym maju, gra trafiła już na okładki trzech pism: CD Action, Logo oraz Playboya.

Premiera gry Wiedźmina 2: Zabójcy Królów odbędzie się 17 maja. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thewitcher.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones