Wiemy, kto nakręci kolejną "LEGO® PRZYGODĘ"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wiemy%2C+kto+nakr%C4%99ci+kolejn%C4%85+%22LEGO%C2%AE+PRZYGOD%C4%98%22-109965
Znany do tej pory z seriali komediowych reżyser Rob Schrab ("Community", "Świat według Mindy") szykuje się do debiutu w filmie pełnometrażowym. I to nie byle jakim! Mowa o kontynuacji ubiegłorocznego animowanego hitu "LEGO® PRZYGODA".Autorzy oryginału, Phil Lord i Christopher Miller, napiszą scenariusz sequela. Będą także jego producentami.

"LEGO® PRZYGODA" przy budżecie rzędu 60 milionów dolarów zarobiła na całym świecie 468 milionów. Film zebrał również entuzjastyczne recenzje. Tym większe było więc zdziwienie, gdy ostatecznie nie zdobył nawet nominacji do Oscara w kategorii "Najlepsza animacja".

Pierwsza część serii opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Sequel trafi do kin 26 maja 2017 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones