Phil Lord i Chris Miller nie wyreżyserują "LEGO® PRZYGODY 2"?

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Phil+Lord+i+Chris+Miller+nie+wyre%C5%BCyseruj%C4%85+%22LEGO%C2%AE+PRZYGODY+2%22-109146
W drodze są już trzy kontynuacje "LEGO® PRZYGODY". Jedna skupi się na linii klocków Ninjago, druga opowie o solowych przygodach Batmana, a trzecia będzie właściwym sequelem. Phil Lord i Chris Miller, twórcy pierwszej części, ujawnili kilka szczegółów na temat nowych filmów - zwłaszcza trzeciego z nich, nad którym obecnie pracują.


Przede wszystkim duet twórców raczej nie wyreżyseruje sequela. Piszemy teraz scenariusz, ale będziemy też producentami wszystkich pozostałych filmów. To wyzwanie - sprawić, by każdy miał własny charakter, powiedział Miller. Częścią frajdy jest wynajdywanie ludzi w rodzaju Charliego Beana, który nakręci film "Ninjago", albo Chrisa McKaya, który zrobił tak wiele przy pierwszej części. Wszyscy oni mają swój styl i własne pomysły. Twórca obiecał, że nie szykuje się po prostu potrójna powtórka z rozrywki i przyznał, że prace idą lepiej, niż oczekiwał.

Obserwowanie, jak Charlie Bean szykuje film o Ninjago jest tak satysfakcjonujące, bo udało mu się rozegrać to bez dialogów i w świetnym wizualnym stylu, dodał Lord.

Twórcy nie mogli też nie wspomnieć o fabule. Nie chcę sprzedawać spoilerów, ale zdradzę, że zainteresowało nas, jak potoczą się po czterech latach losy chłopca z pierwszego filmu, ujawnił Miller. Jak bycie dorosłym zmieni jego punkt widzenia? To dobrze mieć inny punkt wyjścia dla bohaterów niż za pierwszym razem. 

Do premiery filmu zostało jeszcze trochę czasu. Trafi on do kin w 2018 roku. Wcześniej zobaczymy filmy o Lego-Batmanie (luty 2017) i Ninjago (październik 2016).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones