"LEGO PRZYGODA 2" na Blu-ray i DVD od 27 maja

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22LEGO+PRZYGODA+2%22+na+Blu-ray+i+DVD+od+27+maja-133232
W "LEGO Przygodzie 2", wyczekiwanej kontynuacji cieszącego się uznaniem widzów i krytyków przeboju "LEGO Przygoda", bohaterowie Klocburga jednoczą siły, aby wziąć udział w zupełnie nowej, wypełnionej akcją ekspedycji i ocalić ukochane miasto. Kinowy hit Warner Bros. zadebiutuje na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 27 maja.


Pięć lat po starciu z bezwzględnym Prezesem Biznesem, o czym opowiadał film "LEGO Przygoda", na ulicach Klocburga ponownie zapanował spokój, a jego mieszkańcom udało się odbudować zniszczone miasto. Niestety, bardzo szybko przekonali się, że sielanka nie może trwać długo.

Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

"LEGO Przygoda 2" to kontynuacja entuzjastycznie przyjętego przez widzów filmowego przeboju, który zdobył nominację do Oscara i Złotego Globu oraz dał początek udanej serii filmów opowiadających o perypetiach klockowych bohaterów. Obraz wyreżyserował Mike Mitchell, twórca takich produkcji jak "Trolle" czy "Shrek Forever".

Głosów głównym bohaterom po raz kolejny użyczyły największe gwiazdy kina: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Tiffany Haddish, Alison Brie, Nick Offerman, Jonah Hill, Channing Tatum, Jason Momoa, Ralph Fiennes oraz Bruce Willis.


Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO Przygoda 2
- sceny niewykorzystane
- teledyski i wiele więcej!


Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO Przygoda 2

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilach:
facebook.com/MojeFilmyDVD
facebook.com/DzieciToLubia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones