Wygraj przelot helikopterem z Mikołajem Roznerskim!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Wygraj+przelot+helikopterem+z+Miko%C5%82ajem+Roznerskim-121541
Wygraj przelot helikopterem z Mikołajem Roznerskim!
źródło: materialy promocyjne
Multikino z okazji premiery "Ciemniejszej strony Greya" przygotowało konkurs, w którym nagrodą główną jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Konkurs jest prowadzony przy użyciu ChatBota na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.


9 lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo "Ciemniejszą stronę Greya", a 10 lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na Fan Page Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści "Hey, Grey" i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.

Konkurs na ChatBocie na Fan Page’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1 do 14 lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br. ChatBot  poinformuje zwycięzców poprzez wysłanie wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.com. 
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones