Poznajcie psychiatrę Christiana Greya

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+psychiatr%C4%99+Christiana+Greya-116879
Gwiazdor serialu "Hannibal" Hugh Dancy dołączył do obsady "Fifty Shades Darker", kontynuacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Przypadła mu rola doktora Flynna, psychiatry tytułowego bohatera.


Jaka będzie fabuła ekranizacji "Ciemniejszej strony Greya"? Dręczeni tęsknotą Christian i Anastasia przekonują się, że nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy Christian proponuje dziewczynie zupełnie nowy układ, ona nie jest w stanie mu odmówić. Wkrótce zaczynają od nowa uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z przymusem kontrolowania innych ludzi. Ana przyzwyczaja się do życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają. [opis wydawcy]

"Fifty Shades Darker" trafi do kin przed walentynkami 2017 roku. Ekranizacja "Nowego oblicza Greya" pojawi się na ekranach rok później. W rolach głównych wystąpią oczywiście Jamie Dornan i Dakota Johnson.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones