Zbrodnie w kolorze Ultravioletu

https://www.filmweb.pl/news/Zbrodnie+w+kolorze+Ultravioletu-125438
"Ultraviolet" to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Premiera pierwszego odcinka 25 października o godz. 22:00 w AXN. Kolejne – w każdą środę o 22:00.


Po kilku latach pobytu w Londynie do rodzinnej Łodzi wraca trzydziestoletnia Ola Serafin. Pewnej nocy, gdy prowadzi samochód, staje się świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. 

Grupa Ultraviolet składa się m.in. z blogerek, pracownika lotniska, hakera i mężczyzny do towarzystwa. Ten niecodzienny zespół w każdym odcinku wykorzystuje swoje umiejętności zdobywania informacji do rozwiązywania kolejnych kryminalnych zagadek. 

Serial ma 10 odcinków. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Agatę Kuleszę, Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Magdalenę Czerwińską, Michała Żurawskiego, Annę Dereszowską, Bartosza Gelnera, Patryka Pniewskiego i Annę Korcz.

Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa ("Miasto 44", "Sala samobójców") i Sławomir Fabicki ("Miłość""Zbrodnia 2"). W produkcję zaangażowani są także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są Wendy West ("Dexter", "Czarna lista") i Barry Josephson ("Zaczarowana", "Bardzo Dziki Zachód"). 

Premiera serialu "Ultraviolet" 25 października o godz. 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00.
Informacja sponsorowana