"Venom 3: Ostatni taniec": Tom Hardy żegna Eddiego Brocka - zobaczcie pierwszy zwiastun

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Venom+3%3A+Ostatni+taniec%22+-+zobaczcie+pierwszy+zwiastun-155909
"Venom 3: Ostatni taniec": Tom Hardy żegna Eddiego Brocka - zobaczcie pierwszy zwiastun
Tom Hardy wraca jako Venom... po raz ostatni? W sieci właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun widowiska "Venom 3: Ostatni taniec", którego międzynarodowa premierę zapowiedziano na październik tego roku. Jesteście gotowi pożegnać się z Eddie'em Brockiem? Zobaczcie, jak zapowiada się widowisko.
   

O czym opowie "Venom 3: Ostatni taniec"?

Tom Hardy ponownie wciela się w nowojorskiego reportera Eddiego Brocka, który dzięki tytułowemu kosmicznemu symbiontowi zyskuje supermoce.  Wynaturzony, żarłoczny i agresywny Venom próbuje początkowo przejąć całkowicie kontrolę nad ciałem Brocka. Z czasem bohaterowie uczą się jednak koegzystować i razem walczą ze złoczyńcami.
 
"Venom 3: Ostatni taniec" opowie o tym, jak Venom i Eddie są ścigani przez przedstawicieli swoich dwóch światów. Duet będzie zmuszony podjąć druzgoczącą decyzję, która opuści kurtynę po ostatnim tańcu Venoma i Eddiego.

"Venom 3: Ostatni taniec" - zwiastun
"Venom 3: Ostatni taniec" - twórcy filmuScenariusz filmu napisali Tom Hardy i Kelly Marcel, która była producentką i scenarzystką dwóch pierwszych części cyklu. Pierwszą część napisali z nią Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, a przy okazji drugiej już sama pełniła rolę scenarzystki. W jej scenariopisarskiej filmografii są również "Ratując pana Banksa" (2013) i "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (2015). To ona stanie również za kamerą - będzie to jej reżyserski debiut.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Juno Temple, Chiwetel Ejiofor i Stephen Graham.

"Venom: Last Dance" ma wejść do kin 25 października tego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones