"Venom 3" z oficjalnym tytułem i nową datą premiery

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Hardy+powr%C3%B3ci+w+pa%C5%BAdzierniku+widowisku+Sony+i+Marvela.+Nowy+tytu%C5%82+filmu+%22Venom+3%22-154570
"Venom 3" z oficjalnym tytułem i nową datą premiery
Zapomnijcie o "Venom 3". Widowisko Sony na podstawie komiksów Marvela ma nowy tytuł. Jest też nowa data premiery!

Koniec trylogii "Venom". Jaki ma tytuł?Zrealizowane przez Columbia Pictures widowisko trafi do amerykańskich kin pod tytułem "Venom: The Last Dance". Potwierdza on, że będzie to finalna część trylogii, której bohaterem jest Brock grany przez Toma Hardy'ego.


Sony ogłosiło również, że film trafi do kin wcześniej. Zamiast w listopadzie pojawi się w amerykańskich kinach już 25 października. To ryzykowana data, ponieważ wcześniej zarezerwowały ją dla siebie dwie inne produkcje skierowane do tego samego odbiorcy: "Wolf Man" i "Terrifier 3".

Przypomnijmy, że widowisko pierwotnie trafić do kin w lipcu 2024 roku. Ze względu na strajk aktorów nie udało się dotrzymać tego terminu.

Szczegóły fabuły filmu "Venom: The Last Dance" są wciąż trzymane w tajemnicy. Oczywiście jego gwiazdą jest ponownie Tom Hardy. Gra on nowojorskiego reportera, który dzięki tytułowemu kosmicznemu symbiontowi zyskuje supermoce.  Wynaturzony, żarłoczny i agresywny Venom próbuje początkowo przejąć całkowicie kontrolę nad ciałem Brocka. Z czasem bohaterowie uczą się jednak koegzystować i razem walczą ze złoczyńcami.

Zwiastun filmu "Venom 2: Carnage"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones