W "Venomie 3" pojawi się... KTO? Są pierwsze pogłoski o fabule "Last Dance"

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Venom%3A+Last+dance%22.+W+filmie+pojawi+si%C4%99+wa%C5%BCna+posta%C4%87+z+komiks%C3%B3w-155784
W "Venomie 3" pojawi się... KTO? Są pierwsze pogłoski o fabule "Last Dance"
W sieci pojawiły się pogłoski na temat fabuły trzeciej części "Venoma". O czym opowie "Venom: The Last Dance", którego gwiazdą jest Tom Hardy? Jeśli wierzyć przeciekom, w produkcji pojawi się pewna bardzo znana postać, która w komiksach Marvela jest nieodłącznie związana z Venomem.

Venom spotka ważną postać z komiksów

UWAGA! POTENCJALNE SPOILERY Z FILMU "VENOM: THE LAST DANCE"!

Według najnowszej plotki w "The Last Dance" Venom będzie próbował uniknąć losu, który spotkał wszystkie jego warianty w multiwersum - czyli śmierci z rąk Spider-Mana. W tym celu postanowi zabić... 10-letniego Petera Parkera. Eddie Brock nawiąże jednak przyjaźń z chłopcem i zrezygnuje ze swoich morderczych planów. Wkrótce odkryje jednak, że grupa złowrogich symbiontów (wśród których jest m.in. Toxin) czai się na Petera.
  
Czyżby był to ten sam Peter, którego urodzin byliśmy świadkiem w innej produkcji ze Spiderwersum studia Sony, "Madame Web"? Czas pokaże.

Juno Temple podobno wciela się w sierżant Patricię Robertson, a Chiwetel Ejiofor ma wystąpić jako Orwell Taylor, którego syn jest jedną z ofiar Carnage'a.

"Venom: Last Dance" - co wiemy o filmie?"Venom: Last Dance" ma wejść do kin 25 października tego roku.

Scenariusz filmu napisali Tom Hardy i Kelly Marcel, która była producentką i scenarzystką dwóch pierwszych części cyklu. Pierwszą część napisali z nią Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, a przy okazji drugiej już sama pełniła rolę scenarzystki. W jej scenariopisarskiej filmografii są również "Ratując pana Banksa" (2013) i "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (2015). To ona stanie również za kamerą - będzie to jej reżyserski debiut.

"Venom 2: Carnage" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones