Jeremy Brett

Peter Jeremy William Huggins

8,8
1 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Brett

Nie moge uwieżyć że miał wadę wymowy. Na Bonda go nie wzięli bo nie był dość przystojny. Holmes genialny. Przez takich ludzi jak Brett jestem obojętny na 0scary. 0n na niego z pewnością zasługuje. Drugim tego typu niedocenionym przypadkiem jest muzyka Basil'a Pouledoris'a z Conan'a.

revan5_4

przestań, a Lazenby był przystojny? do Bonda brano go pod uwagę dwukrotnie, ale podobno to wada serca przeszkodziła mu w zdobyciu roli, bądź co bądź wymagającej wysiłku fizycznego i udziału w scenach kaskaderskich. poza tym jeden aktor nie może zgarnąć dla siebie jednocześnie dwóch ikon brytyjskiej popkultury ;)
a aktor świetny i szkoda, że grał głównie w teatrze-kto go widział na scenie, ten szczęśliwy

gatoblanco

A tak w ogóle jak to było z tym jego startowaniem do roli Bonda? Bo niby coś tam na angielskich stronach mi się obiło o oczy, ale mój poziom znajomości tego języka nie pozwala mi załapać wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones