Jeremy Brett

Peter Jeremy William Huggins

8,8
1 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Brett

Dostałam ostatnio linka do strony, która zbiera podpisy na petycji, żeby nagrodzić Jeremy'ego Bretta nagrodą BAFTA (The British Academy of Film & Television Arts). Podaję linka tutaj:

http://www.bafta4jb.com

(Sign Our Petition - po lewej stronie)

nieztejepoki

Ja już podpisałam! Jeremy zasługuje na Posthumous Bafta Award!!
12 września minie 15 lat od Jego śmierci...

nieztejepoki

Ta nagroda się po prostu ku... należy. Jego interpretacja postaci Sherlocka Holmesa to mistrzostwo świata.

FinneganAwaken

Dla wszystkich prawdziwych fanów Sherlocka Holmesa mam do sprzedania książkę, prawie nówka, cena do negocjacji, "Sherlock Holmes Dzienniki i Przygody + wszystkie 4 powieści w jednej książce". Twarda okładka, chętni niech piszą na gg: 6701510 lub na e-mail klaaudiaa_96@vp.pl

PS. Podpisałam :)

nieztejepoki

Ostatnio przeczytałam, że British Academy of Film and Television Arts odrzruciło petycję o przyznanie Jeremiemu pośmiertnej Bafty... Szkoda.

Verity_

Ja też żałuję :(

Verity_

Tak, powiedzieli, że nie ma czegoś takiego jak pośmiertna BAFTA... wielka szkoda. Może ci sami ludzie co starali się o BAFTĘ zorganizują jakąś nową akcję? Wiem, że nominowano go do Orderu Kawalera Wielkiej Brytanii (czy czegoś podobnego), jeszcze za jego życia, ale zmarł, zanim w ogóle zostało to rozpatrzone. Takie pośmiertne tytuły powinny raczej istnieć, więc może spróbują ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones