Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

W czym nie zagra wszystkie filmy obraca w kicz.

aplauz

a ty czego królową/królem jesteś? może chamstwa?

to wspaniała aktorka i w czym nie zagra jest to arcydziełem i basta!

Carin

Przepraszam bardzo, ale to że wyrażam swoją opinię chyba nie znaczy, że trzeba mnie od razu nazywać kimś gorszym? Mam być jakimś znanym krytykiem (ktokolwiek nim jest) żeby mieć prawo kogoś krytykować? A może tylko ludzie sukcesu mają prawo krytykować innych ludzi sukcesu... aktorzy innych aktorów itp.

aplauz

nie chodzi o to kim jesteś, ale o to, że twoja opinia jest niesprawiedliwa i krzywdząca i mija się z prawdą.
to świetna aktorka, jedna z moich ulubionych, a jej role leżą bardzo daleko od kiczu.

Carin

mija się z prawdą bo ty uważasz że twoja opinia jest ważniejsza od mojej?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aplauz

Nieudany troll :)

tompibed

Jest inne określenie, polskie, nazywa się "prowokacja". Zapamiętaj na przyszłość.

aplauz

Dzięki zapamiętaj i od razu poprawię.

Nieudana prowokacja :)

tompibed

To nie jest prowokacja tylko moja opinia.

aplauz

Przed chwilą wspomniałeś, że to jednak prowokacja :)

użytkownik usunięty
aplauz

Czym dla Ciebie jest kicz?

To, co dla jednych jest kiczem, przez innych może być uznane za wartościową sztukę. Nie wdaję się w bezsensowne dyskusje.

aplauz

akurat to nie byłaby bezsensowna dyskusja. Jestem ciekawa, którą z jej ról uważasz za szczególnie kiczowatą i dlaczego? Bardzo lubię tę aktorkę, może spojrzę na nią z innej perspektywy, jeżeli podasz jakieś argumenty.

użytkownik usunięty
elfira

Zgadzam się.
Spojrzenie na pewną rzecz, w tym przypadku osobę, z innej perspektywy może być ciekawe.

elfira

Pokuta, Piraci z Karaibów, Duma i uprzedzenie, Obłęd, To właśnie miłość

aplauz

no i argumenty za poproszę :D

elfira

Twierdzisz, że filmy, w których zagrała są kiczowate ale nie potrafisz podać żadnych argumentów. Może ich po prostu nie masz? :)

lilu24

trolluje :D widać po innych komentarzach :D

elfira

Po których? Podlinkuj do tych innych komentarzy lub przyznaj że pieprzysz głupoty.

aplauz

nie poważny jesteś

bytrek

Piszesz o sobie? Z takimi bykami nikt ciebie poważnie traktować nie będzie.

aplauz

W sumie to dlaczego rozpocząłeś taką rozmowę, kiedy nie akceptujesz krytyki?

misieko

Co to za krytyka?

aplauz

Bezpodstawna krytyka niepoparta żadnym sensownym argumentem. Gdy komuś ubliżasz należy poprzeć swoją
wypowiedź istotnymi faktami. Dlatego twoja "teza" może być odebrana jako jawna prowokacja, potocznie mówiąc podpucha. Zważywszy na twoje powyższe wypowiedzi śmiało mogę stwierdzić iż operujesz ubogim zasobem słów.
Przestań się więc kompromitować, bo jedynie się ośmieszasz tymi swoimi infantylnymi inwektywami. Zachcę Ci jedynie przypomnieć iż owy "kicz" ma na swoim koncie dwie nominację do Oscara za swoje kreację filmowe, a tym czym możesz się poszczycić?

DagmaraP

Wiesz co to znaczy "ubliżać"? Ale się uśmiałem czytając twój komencik. Taka ynteligenta. Taki bogaty zasób słów! Jesteś taka sophisticated, że ja cię kręcę. Dalej nie czytam.

aplauz

Pozwól że Ci wyjaśnię: ubliżasz jej jako artystce nazywając "kiczem", jej całokształt pracy. Sprawdź w słowniku dla pewności jeśli wątpisz i przestań się wciąż kompromitować. Potrafisz mnie rozbawić ;)

DagmaraP

Cholera po to jest wolność słowa żebym pisał to na co mam ochotę. Choćby największą nieprawdę. Dopóki nie działam na czyjąś szkodę nie robię nic złego. Ludzie którzy myślą tak jak ty najchętniej pozabieraliby prawo głosu tym którzy mają inny gust niż wy.

aplauz

Nie zrozumieliśmy się, ponieważ jestem wierna swoim zasadą. Warto mieć w życiu cele, ideały, do których się dąży. Bez nich wbrew pozorom, trudniej żyć. Dlatego mam poparcie dla wolności słowa. Powołujesz się na tą swoją wolność nie zważywszy na to, że to tylko przykrywka by pleść co popadnie. Dlatego właśnie chcę Cię uświadomić. Jeżeli chcesz poprzeć swoją błyskotliwą tezę, wskaż argumenty. Ludzie wtedy przestaną rzucać się sobie do gardła ;)

DagmaraP

"ponieważ jestem wierna swoim zasadą" - serio? Nie chce mi się z tobą gadać.

aplauz

Więc nie odpisuj dzieciaku ;)

aplauz

Nie zgadzam się z twoją opinią.

aplauz

Zgadzam się w 100% procentach. Drewniana. Psuje każdy film. Stają się ciężkie, nudne i bez wyrazu. Do tego ona wiecznie apatyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones