Leslie Mann I

Leslie Jean Mann

7,5
9 996 ocen gry aktorskiej
Leslie Mann I
Heather Alexandra Mann urodziła się 26 marca 1972 roku w San Francisco (Kalifornia, USA). Jest amerykańską aktorką, znaną głównie z ról w filmach komediowych, gdzie często towarzyszy jej mąż Judd Apatow.
Była wychowywana przez matkę, pośredniczkę w obrocie nieruchomościami. Ukończyła Corona del Mar High School. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 17. lat, występami w reklamach telewizyjnych. W 1995 roku w otwartym castingu pokonała 500 kandydatek i zdobyła swoją pierwszą rolę w filmie "Telemaniak". Od tamtej pory wystąpiła w wielu produkcjach, szczególnie komediowych takich jak "Ta jedyna", "George prosto z drzewa", "Super tata", "Kasa albo życie", "17 Again".
Dzięki pierwszej roli, nie tylko jej kariera ruszyła z miejsca. Również jej życie osobiste zmieniło się. Na planie "Telemaniaka" poznała swojego przyszłego męża, producenta i współautora Judda Apatowa. Para wzięła ślub 9 czerwca 1997 roku. Mają dwie córki, Maude i Iris. Obie dziewczynki pojawiły się w filmach "Wpadka" i "Funny People".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 marca 1972

miejsce urodzenia: San Francisco, Kalifornia, USA

wzrost: 169 cm

mąż Judd Apatow (od 09.06.1997), 2 córki: Maude (ur. 15.12.1997) i Iris (ur. 12.10.2002)
Ma dwójkę biologicznego rodzeństwa i trójkę starszego przyrodniego.
Ukończyła Corona del Mar High School w Newport Beach (Kalifornia, USA).
Miała zagrać rolę Tracy Sullivan w filmie "Powiedzmy sobie wszystko", kiedy Adam Shankman był reżyserem filmu. Po zmianie obsady rolę otrzymała Connie Britton.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych