Gotham

2014 - 2019
7,6 37 tys. ocen
7,6 10 1 37395
5,2 15 krytyków
Gotham
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Po obejrzeniu odcinka 6 i 7, jestem zadowolony. Jak na razie Gotham wg mnie jest lepsze od
Gotham czy Arrow

https://www.youtube.com/watch?v=92IBlRiFd6E

Uśmiałam się ;)

Czy mi się wydawało, czy też rzeczywiście na Universal "Gotham" będzie z dubbingiem ? Przecież to świętokradztwo.

ocenił(a) serial na 6

Czy ja dobrze widze ze serial nie bedzie mial ani jednej przerwy ze az sa wypisane daty emisji az do lutowego finału.czy to aktualne jest bo czasem daty z wiki sie myla hmm/?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Hush to jeden z moich ulubionych wrogów Batmana, świetnie wymyślona postać. Dlatego bardzo
się czuje zawiedziony serialową kreacją tego bohatera. Wygląda jak typowy szkolny oprawca w
futbolowej kurteczce, dręczący nerdów. W komiksie Elliot był genialnym chirurgiem i niezrównanym
strategiem, a ten w „Gotham”...

Jak myślicie pojawi się czy nie??

W serialu ma chyba 12 lat. W realnym życiu już by było dla niego za późno by stać niepokonanym
mistrzem walk i atletą. Młodzi Spartanie byli hartowani od lat szczenięcych lat, podobnie jak
wiedźmini z sagi Sapkowskiego czy Nieskalani z 'Gry o tron". Nawet mali Chińczycy od małego są
katowani treningami by w...

Jak dodać serial tak by mi wyświetlało Nadchodzące Odcinki do tego serialu?

Genialny! Rewelacyjny klimat, Gotham odtworzone doskonale. Scenariusz i gra aktorska na
najwyższym poziomie. Obecnie mój ulubiony serial, świetny!

Oglądałem 7 odcinków a wciąż nie ma Batmana. Kiedy się pojawi? Mam nadzieję, że nie długo bo
nie mogę już patrzeć na Gordona i Bullocka. Pingwin też wkurza

Świetny klimat, zdecydowanie najmocniejszy punkt serialu. Sam pomysł również bardzo ciekawy, odkurzenie postaci wcześniej nie występujących w filmach związanych z Batmanem, bardzo duży plus. Niesamowity Pingwin, świetny ostatnio Viktor Zsasz. Szkoda tylko że fabuła jest tak spłycana - aresztowany Gordon jak gdyby nigdy...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

użytkownik usunięty

Czy akcja dzieje się w jakimś określonym czasie? Chodzi mi o lata, dekady.

Czy ktoś wie co to za melodyjka, którą Victor ma jako dzwonek w telefonie odć. 1x07 ?

ocenił(a) serial na 10

Bardzo fajny serial, miasto bardzo dobrze odtworzone i ogólnie wszystko super :)

Koleś w pojedynkę ciągnie ten serial i można go oglądać tylko dla niego :)

moze dlatego, ze spodziewalem sie czegos cienkiego albo naprawde jest to dobry serial! mi sie bardzo podoba. zastanawiam sie jeszcze nad ocena ale zdecydowanie pozytywnie

było genialne.