serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Młody Sheldon

Young Sheldon
2017 - 2024
30m
7,5 15 657
ocen
7,5 10 1 15657
Perypetie dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu "Teoria wielkiego podrywu". więcej mniej
Młody Sheldon zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Młody Sheldon
Spot nr 2 (sezon 2, polski)
Młody Sheldon
Spot nr 1 (sezon 1, polski)
nr 2 (sezon 2, polski) 2018-10-31T12:53:56 https://fwcdn.pl/webv/82/84/48284/thumbnail.48284.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/271/788971/mlody_sheldon__sezon_2___trailer.vp9.1080p.webm

"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Będący szkolnym trenerem ojciec chłopca, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary (Zoe Perry) stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością. Rodzeństwo Sheldona też nie ma łatwo, a zwłaszcza starszy brat Georgie (Montana Jordan), który ma problem z zaakceptowaniem faktu, że chodzi do jednej klasy ze swoim młodszym, dziewięcioletnim bratem. Tylko siostra bliźniaczka Missy (Raegan Revord), chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.

na podstawie
Connor Kilpatrick (materiały do scenariusza, historia) / Jeremy Howe (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Young Sheldon
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Burbank (Kalifornia, USA).
Aktorka grająca matkę Sheldona, w prawdziwym życiu jest córką aktorki grającej matkę Sheldona w "Teorii wielkiego podrywu".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Straszne, jak długo trzeba czekać na następny odcinek.
Niby premiera 4 kwietnia, a jednak opóźnienie duże 

Według mnie nie jest źle. Zdecydowanym plusem jest to, że w odróżnieniu od TBBT zrezygnowali z tego irytującego śmiechu z puszki. Żarty też są spoko, czasami trochę wymuszone, ale da się przeżyć. Jak ktoś lubi Sheldona, to powinno mu się spodobać, ale raczej na pewno nie jest to serial dla ludzi, którzy wcześniej nie...

więcej

Mam dziwną awersję do tego serialu ale na pewno nie z powodu postaci Sheldona. Wpadło mi w oko kilka klipów z Młodego Sheldona na YT i mi się spodobało.
Czy da się oglądać serial Młodego gdy nie ogadało się większości TBBT?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones