SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Młody Sheldon

Young Sheldon
2017
30 min.
7,5 12 960
ocen
7,5 10 1 12960
3 994
chce zobaczyć
"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Młody Sheldon zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Młody Sheldon
Spot nr 2 (sezon 2, polski) 0:33
Młody Sheldon
Spot nr 1 (sezon 1, polski) 0:49
nr 2 (sezon 2, polski) 2018-10-31T12:53:56 https://fwcdn.pl/webv/82/84/48284/thumbnail.48284.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/271/788971/mlody_sheldon__sezon_2___trailer.vp9.1080p.webm

"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania. Cała rodzina Cooperów też nie ma lekkiego życia z młodym Sheldonem. Będący szkolnym trenerem ojciec chłopca, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, a jego kochająca matka Mary (Zoe Perry) stara się zaakceptować małego geniusza i chronić go przed niezrozumieniem i małomiasteczkową społecznością. Rodzeństwo Sheldona też nie ma łatwo, a zwłaszcza starszy brat Georgie (Montana Jordan), który ma problem z zaakceptowaniem faktu, że chodzi do jednej klasy ze swoim młodszym, dziewięcioletnim bratem. Tylko siostra bliźniaczka Missy (Raegan Revord), chociaż bywa o niego zazdrosna, jest jedyną osobą, która może powiedzieć mu prawdę.

na podstawie
Connor Kilpatrick (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Young Sheldon
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Burbank (Kalifornia, USA).
Aktorka grająca matkę Sheldona, w prawdziwym życiu jest córką aktorki grającej matkę Sheldona w "Teorii wielkiego podrywu".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych