Jim Parsons i Mayim Bialik wracają jako Sheldon i Amy! W finale "Młodego Sheldona"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C5%82ody+SHeldon%22%3A+Jim+Parsons+i+Mayim+Bialik+wracaj%C4%85+jako+Sheldon+i+Amy-155406
Jim Parsons i Mayim Bialik wracają jako Sheldon i Amy! W finale "Młodego Sheldona"
źródło: Materiały prasowe
Jim Parsons i Mayim Bialik wracają jako Sheldon Cooper i Amy Farrah Fowler! Para aktorów powtórzy swoje ikoniczne role z sitcomu "Teoria wielkiego podrywu" w finale serialu "Młody Sheldon". Zobaczcie pierwsze zdjęcia z ostatniego odcinka spin-offu.
    

Tak zapowiada się finał "Młodego Sheldona"
Jim Parsons i Mayim Bialik po raz ostatni wystąpili jako Sheldon Cooper i Amy Farrah Fowler w maju 2019 roku w finałowym odcinku "Teorii wielkiego podrywu". Nie znamy szczegółów ich powrotu w finale "Młodego Sheldona", który opowiada o dziecięcych latach tytułowego bohatera.

"Młody Sheldon" zawierał szereg nawiązań do "Teorii...", ale dotychczas gwiazdy pierwowzoru - Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard) i sama Bialik - pojawiały się jedynie w charakterze narratorów.

"Młody Sheldon" dobiegnie końca 16 maja - wtedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek siódmego sezonu.

W przygotowaniu jest już spin-off "Młodego Sheldona". Jego bohaterami będą George "Georgie" Cooper Jr. (starszy brat Sheldona) i jego narzeczona, Mandy McAllister. W postacie wcielają się Montana Jordan i Emily Osment.

"Młody Sheldon" - zwiastun
O czym opowiada "Młody Sheldon"?"Młody Sheldon" to prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" autorstwa twórców pierwowzoru - Chucka Lorre oraz Stevena Molaro. Jest to historia dziewięcioletniego Sheldona Coopera (Iain Armitage), który jest niezwykle utalentowanym, bardzo bystrym, ale także dość bezbronnym i naiwnym chłopcem. Dorastanie we wschodnim Teksasie nie jest dla niego łatwe - w świecie, w którym królują sport i kościół, bycie matematycznym geniuszem zdaje się jeszcze bardziej komplikować i tak trudny czas dorastania.

W obsadzie znaleźli się również m.in. Zoe Perry, Lance Barber, Annie Potts, Montana Jordan i Raegan Revord.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones