serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Matki pingwinów

2024
87
chce zobaczyć
Gdy jej siedmioletni syn zostaje wydalony ze szkoły, zawodniczka MMA zdaje sobie sprawę, że najtrudniejszą walkę przyjdzie jej stoczyć nie w oktagonie, a w rodzicielstwie. Zobacz pełny opis
Matki pingwinów zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Znana zawodniczka MMA dzieli swoje życie pomiędzy walki w oktagonie oraz wychowanie siedmioletniego syna. Po tym jak w szkole chłopca dochodzi do pewnego incydentu, kobieta jest zmuszona przenieść go do "Cudownej przystani" - placówki prowadzonej w duchu społecznej integracji dzieci atypowych i z niepełnosprawnościami. Chłopiec szybkoZnana zawodniczka MMA dzieli swoje życie pomiędzy walki w oktagonie oraz wychowanie siedmioletniego syna. Po tym jak w szkole chłopca dochodzi do pewnego incydentu, kobieta jest zmuszona przenieść go do "Cudownej przystani" - placówki prowadzonej w duchu społecznej integracji dzieci atypowych i z niepełnosprawnościami. Chłopiec szybko znajduje tam przyjaciół i szczęście. Jego mama – przeciwnie. Nie może odnaleźć się pośród rodziców będących z jej perspektywy "galerią oryginałów". Wśród nich jest samotny, neurotyczny ojciec, entuzjastyczna influencerka i oddana mama, która poświęciła wszystko dla swojego syna. Początkowo kobieta uznaje, że nie ma z nimi nic wspólnego, jednak w "Cudownej przystani" nie brakuje problemów, które sprawiają, że rodzice muszą odnaleźć w sobie wsparcie, by zawalczyć o szczęście dzieci jak i swoje własne.

dystrybucja
Netflix
studio
MD4
tytuł oryg.
Matki pingwinów
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones