Nie wiem jak wy ale ja obawiałam się o losy naszego supernaturalnego serialu ;) często bywa tak, że jeśli 1 i 2 sezon serialu są świetne to 3 zaczyna obniżać poziom (z powodu braku pomysłów autorów), ale na szczęście naszemu serialowi to się nie przydarzyło :D i mamy bardzo ciekawy i wciagający (momentami zabójczo śmieszny ;P) każdy nowy odcinek, oby tak dalej :)
O tak, Supernatural jest jednym z moich absolutnych ulubiencow, ale i bez tego serial jest swietny. Trzyma równy, wysoki poziom, powiedziałabym, że z sezonu na sezon coraz lepszy, ale jeszcze za wczesnie na osądzanie sezonu 3 ;)
zgadzam się , jeszcze za wcześnie :) ale miejmy nadzieję, że chłopcy i Kripke nie zawiodą ;)
Nie wiem jak wy ale ja JUZ uwazam ze 3 sezon jest swietny i wcale niegorszy od poprzednich. 5 odcinek jest wprost przeswietny i niesamowicie zabawny ;))
po części ;) się zgadzam jak do tej pory jest naprawdę dobry i podtrzymuje poziom, ale nie zapominajmy że to dopiero 1/4 sezonu, lecz jako niepoprawna fanka wiem że dalsze też będą świetne :P
To straszne tak długi czas bez Supernatural :(, chyba tego nie przezyje ;) ale to przez ten strajk scenarzystów jak się domyślam :p ten czas oczekiwania zaostrzy "apetyt widzów" :)
niekoniecznie przez strajk, zawsze są jakies przerwy, w tamtym roku był odcinek 16.11 nastepnie dopiero 7.12 a potem 11.01. no i jeszcze dwie miesieczne przerwy miedzy odcinkami z 15.02 i 15.03. oraz 22.03-19.04 ;P