Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 4 Nie z tego świata Sezon 4, Odcinek 16
Odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

Główka od szpilki

On the Head of a Pin 43m
9,0 2 294
oceny
9,0 10 1 2294
Nie z tego świata
powrót do forum s4e16

Sezon 4 odc. 16

ocenił(a) serial na 10

Juz jest ;d wlasnie go sciagam jak obejzycie napiszcie jak wrazenia po obejzeniu;d

bruno14_93

Niesamowity!! Po prostu brak mi słów. Naprawdę mnie zatkało. Ostatni raz miałam taką reakcję, jak pojawił się Castiel, ale ten odcinek jest jeszcze lepszy..

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

<no no>
Nie umiem się doczekać ..


ocenił(a) serial na 9
bruno14_93

Powiem, szczerze, że cała seria jest bardzo dobra ale te ostatnie odcinki są wręcz niesamowite. Po prostu tego nie można nie oglądać! ;)

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Ja mam takie pytanie, bo mam ściągnięty ale napisów mi brak, a potrzebuję na dzisiaj już . Skąd Wy bierzecie napisy polskie?

ocenił(a) serial na 10
Skye_7

Ściągnij sobie napi-projekt taki program wpisz w google "Napi-projekt donwload"

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Prośba. Wiem, że i tak mi nikt nie pomoże. Spotkam się raczej z krytyką. Ale mam problemy z pobraniem. Może ktoś przysłać mielem. Oto on. dumm@poczta.onet.pl Cóż nadzieja matką głupich :)

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

beznadziejny ten napi - projekt, już lepszy HATAK.pl z tego co widzę. Przynajmniej napisy dopasowane a nie spóźniają :P

ocenił(a) serial na 10
Skye_7

Nigdzie niema napisow ani na napi ani na hatak ?> jesli ktos ma napisy niech pisze 7225827

bruno14_93

Ja znam dobrze angielski i oglądałam bez napisów :)

Ale spokojnie, jutro już na pewno będą na napiprojekcie.

ocenił(a) serial na 10
shinga

mam nadzieje;d bo z tego co opowiadasz;d to zajebisty odcinek bedzie wiec uwazam ze taki bedzie;d

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

ja napiszę tylko tyle: ten odcinek wymiata :)

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Napisów jak nie ma na Hatak to nie ma nigdzie będą jutro na 100%.
Odcinek super chyba najlepszy w tym sezonie jak na razie, myślałem że to Anna zabija swoich braci a to Uriel. Sam nie tylko potrafi pochłaniać demony ale także zabijać na odległość jak nożem lub coltem, może aniołki się pomyliły co do braci.

ocenił(a) serial na 9
Woj8ech

Zamknij się człowieku, jak w ogóle można zdradzać co będzie w odcinku, mogłeś przynajmniej ostrzegać. Ja już oglądałem, ale inni jak widać czekają na napisy, i pewnie nie chciały tego czytać.

ocenił(a) serial na 10
grzesieksw

akurat jego wypowiedzi niezdazylem przeczytac i dobrze bo ostrzegles thx xD;p

ocenił(a) serial na 10
grzesieksw

Miałem pecha, bo przeczytałem :/
Ale cóż, niektórym się wydaje,że jak zdradzą szczegóły to są fajni .

ocenił(a) serial na 10
Skye_7

Świetny odcinek. Normalnie od samego początku podobała mi się gra aktora, który odtwarza Castiela. Ale za dzisiejszy odcinek go pokochałam. Ruby zaczyna mnie denerwować i Sam także. Ten ostatni sam nie wie czego chce.

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Odcinek zaje*isty, jeden z najlepszych :) Przeszli samych siebie jeżeli chodzi o fabułę. Kripke ma świetne pomysły na ten serial, i formuła się nie wyczerpuje. Odcinek zasługuje na 10, aktorstwo szczegolnie Mishy miażdży.
z tymi napisami to nie pajacujcie, że wam przetłumaczą w kilka godzin po premierze...wiem, że niecierpliwość robi swoje, ale bez jaj. Ja osobiście nei wytrzymałem i przerwałem sobie oglądanie innego filmu w połowie, żeby się raczyć nowym spn :)
... a co do napiprojekt, to ściąga napisy między innymi z serwerów hataka o ile się orientuje, i nie ma żadnego opóźniania.

spn rock`s

ocenił(a) serial na 10
Biey

Kijowo że nie ma jeszcze napisów tydzień temu już były

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

No właśnie, ja ciągle wiernie i cierpliwie czekam, zwłaszcza po tak zachęcających komentarzach, ale Wam zazdroszczę :P

Skye_7

ma ktoś z was napisy??? ja juz umieraz z ciekawosci a nie chce obejrzec rozumiejac tylko poszczegolne sceny.... pomozcie

ocenił(a) serial na 10
Misiaaa_

I dalej nic , dziwne normalnie już zawsze były

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

Kurcze no, zaczynam się niepokoić , stało się coś? Ja już dostaję lekkich palpitacji przez brak napisów! Ma ktoś? byłbym wdzięczny :)

ocenił(a) serial na 10
Skye_7

Słuchajcie na napisyinfo.pl zamknęli pobieranie i dodawanie napisów! Podobno jakiś strajk tłumaczy i odeszli z serwisu. Może na innych serwisach tłumaczących jest to samo?! Nieciekawe to wszystko jest.

ocenił(a) serial na 10
Skye_7

No ale przecież Napiprojekt jest oddzielne?

ElectricWarrior

Na napisy24.pl podali ze napisy będę dopiero w niedziele...

ocenił(a) serial na 10
_Splinq_

trzeba było uważać na angielskim :P

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

hmm myślisz że każdy ma angielski? nie każdy ma tu po 14 lat i nie wszyscy mieli kiedyś w szkole angielski wiec sie nie wymądrzaj ok ?

ocenił(a) serial na 9
bruno14_93

Hej, nie ma co się pieklić;> Poza tym, nie wszyscy uczyli się języka w szkole - ja dla przykładu prawie całą wiedzę zdobyłam czytając angielskie fanfiki xD
Z napisami nieciekawie, ale tłumacz też ma życie, wiecie.
Na razie powstrzymam się przed oceną odcinka, póki większość go nie obejrzy, ale jest na co czekać, zdecydowanie.

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Nie myślę, że każdy ma angielski. Twierdzę za to, że nie każdy zna się na żartach... Jeżeli od 10 roku życia oglądasz spn i nie poprawiło to twojej znajomości języka to współczuje.

ocenił(a) serial na 10
Biey

powyższy post kieruje do bruna

użytkownik usunięty
bruno14_93

hahahahaha,nie znasz angielskiego ;dddddddd

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Ja też należę do osób które angielskiego nie znają, mimo tego, że mam już 24 lata. Ani nawet w Technikum nie miałam angielskiego tylko niemiecki. Teraz chciałabym się nauczyć więc zaczynam od kursu multimedialnego..

ale myślę, że takie oglądnie filmów najpierw z napisami a potem bez też pomaga w nauce. Zauważyłam, że najpierw zapamiętuje się słowa, a potem może i całe zdania:)


ocenił(a) serial na 10
Cattheriine

kiedy wreszcie będą te napisy? czekam i czeka. i doczekać się nie mogę :(

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Jutro będą. Najprawdopodobniej//////////////////

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

Jutro to będzie futro :) A pojutrze już po futrze:) Szkoda miałam taki fajny plan na wieczór. Dean, Sam, ja i zimnie piwko i niezłe emocje.

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Ja miałem podobny plan wczoraj;))))))))))

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

ja mam ciągłą nadzieję, że mój wieczór wypali. ale nadzieja matką głupich

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Gdzieś czytałem że około godz.15 było przetłumaczone 50% więc może dzisiaj jeszcze będzie .

bruno14_93

yeah yeah nie ma już Uriela strasznie go nie lubiłam i ciekawe co dzieje się tam na "górze" :)

ocenił(a) serial na 10
whatisthis1

są napisy...

ocenił(a) serial na 10
Biey

No wreszcie i mam nadzieje że następnym razem będą póznym piątkiem.

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

no wkoncu:D wieczorem napisze jak mi sie odcinek podobal:D

bruno14_93

Ściągnęłam sobie te napisy, żeby sobie sprawdzić, czy podczas oglądania pierwszym razem coś mi nie umknęło i normalnie się załamałam. Dawno nie widziałam tak zmasakrowanych napisów do filmu. Błąd za błędem - niektóre idiomy i frazy są tłumaczone dosłownie, autor źle tłumaczy struktury gramatyczne (np zdania warunkowe jak oznajmujące), a błędy pojawiają się nawet w miejscach, które wydają się być stosunkowo łatwe do przetłumaczenia (np "fought by each other's sides"- zamiast "walczyliśmy razem/ramię w ramię" było "zwalczani przez obie strony"-WTF??)
Ktoś może powiedzieć, że się czepiam, ale to całkowicie zmienia znaczenie i przez takie napisy można w ogóle nie zrozumieć filmu.

I na koniec - o co chodzi z tym "garnizonem"?? Zdaję sobie sprawę, że takie tłumaczenie można znaleźć w słowniku, ale przecież chyba wszyscy wiedzą (nawet niewierzący), że po polsku się tradycyjnie mówi "anielskie zastępy". Ludzie, trochę pomyślunku przy tych tłumaczeniach.

ocenił(a) serial na 10
shinga

Lepszy rydz niż nic;0000000000000000000000000

ocenił(a) serial na 10
ElectricWarrior

Shinqa zgadza sie uczę się angielskiego 6 lat rozumiem jak oglądam filmy ale czasem niektorych fraz niepottrafie zrouzmiec ale mniej wiecej wiem kjakie bledy byly zauwazylem tez. a odcinek zajebisty najlepszy ze wszystkich :D xD:P zdecydowanie;d a uriel od poczatku wydawal mi sie podejrzany;d xD:PP niewiem :D xD:P

ocenił(a) serial na 9
shinga

To dlatego, że te napisy były pewnie tłumaczone przez jakiegoś fana, który słabo zna angielski ;). Napisy z grupy Hatak jeszcze nie wyszły, na stronie ciągle pisze, że będą prawdopodobnie dzisiaj.

ocenił(a) serial na 10
grzesieksw

ja mam napisy z napiprojekt i wszystko jest idealnie prztłumaczone. Nie mam żadnych pomyłek. Odcinek ściągnęłam przez moorhunta i elegancko mi napisy pasują.

użytkownik usunięty
shinga

w oryginale był' garrison ', przetłumaczenie tego na 'anielskie zastępy 'byłoby lepsze ?

ocenił(a) serial na 10

W napisach, które zrobiłam, przetłumaczyłam to jako 'oddział' bo mi najbardziej pasowało:)
A gdyby ktoś jeszcze potrzebował napisów to wrzuciłam je na N24;)
Oczywiście przyjmuję wszelką krytykę i porady aby uniknąć błędów w przyszłości(jak bym tłumaczyła jakieś napisy).

A odcinek był rewelacyjny. Dużo akcji i dużo zaskoczeń:)To lubię:)

ocenił(a) serial na 8
bruno14_93

czy jest podobny program do napiprojekt z tym ze sciaga napisy tylko po angielsku ? (na tej samej zasdadzie co napis klikasz na plik i Ci sciaga)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones