Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 4 Nie z tego świata Sezon 4, Odcinek 17
Odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

To fatalne życie

It's a Terrible Life 43m
8,8 2 341
ocen
8,8 10 1 2341
Nie z tego świata
powrót do forum s4e17

Sezon 4 odc. 17

ocenił(a) serial na 10

Jak wrażenia po obejżeniu odcinka ;D xD??

bruno14_93

[SPOILER]

Hmm, mało "przerażający", ale i tak dość interesujący i zabawny (szczególnie filmiki szkoleniowe :D).

Poza tym od razu wiedziałem, że cała akcja została spreparowana przez Anioła, ale myślałem, że będzie to Castiel... ale okazuje się, że na miejsce martwego anioła pojawia się inny :P

ocenił(a) serial na 10
LiMiTED_UNCUT

Ten odcinek byl dla mnie przelomem w tej serii , chodz rowniez podobal mi sie odcinek: rodzinne szczatki , byl on przerazajacy .Podejrzewalam ze Uriel cos kryje , dobrze sie stalo ze Anna uratowala Castiela<bardzo go lubie> NO i oczywiscie cudowny Dean ktory musi teraz uratowac swiat przed ''Apokalipsa'' , chodz nie jest juz taki silny jak przedtem mam nadzieje ze mu sie uda . A sadze ze bd on musial walczyc ze swoim bratem . Wydaje mi sie , ze Rubi szkoli Sama do roli przywodcow Demonow.

blackgirl13

blackgirl13 -> Ty piszesz o odc 16, a to jest temat do 17 :P :D

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Jeżeli chodzi o Supernatural,to jest to dla mnie klasa sama w sobie, więc oceniam go bardzo wysoki, jednakże na tle innych odcinków 4 serii to ten odcinek był bardzo dobry. Taki spadek napięcia po zeszłotygodniowym majstersztyku :)

Czekam na więcej SN!

Skye_7

Mnie bardzo miło ten odcinek zaskoczył. Nie spodziewałam się niczego specjalnego, raczej takiego "przerywnika", a wyszło całkiem, całkiem.
Dean w garniturku, zajadający sałatkę i popijający mlekiem ryżowym czy innym wynalazkiem - po prostu boskie. Chichotałam jak głupia.
Filmiki "pogromców" - równie śmieszne, zwłaszcza jak jeździli sobie po Winchesterach jednocześnie przyznając, że wszystkiego nauczyli się od nich.. Myślę, że ta końcówka z aniołem też była w sumie logiczna - w Supernatural nic nie dzieje się po prostu, ot tak. Każda akcja ma tam swoja przyczynę, jeśli bohaterowie podejmują jakiś krok, dokonują jakiej zmiany, to jest pokazane jak do tego doszło i dlaczego. Teraz też, Dean nie mógł po prostu sobie wstać i powiedzieć - dobra, koniec z deprechą, mówcie mi tu zaraz kogo mam rozwalić. To nie taki serial.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bruno14_93

a mi w sumie tak średnio, bo 4x16 tak mnie nakręcił, że myślałem, że już po całości z tematem pojadą, no ale jeszcze kilka odcinków zostało, coś czuję że finisz będzie niesamowity!

ocenił(a) serial na 8
bruno14_93

ukryta alegoria powiadasz?? skoro tak mówisz to zapewne tak jest:D Ukryta alegoria ....dobre:D Odcinek jak zawsze podobał się mi i to bardzo...lekka odskocznia...jednak wolałam supernatural jak uganiali się "za stworami" niż jak przedstawiają nam walkę "dobra ze złem" ale i tak jest fajnie:D

ocenił(a) serial na 10
shinga

Rozumiem że 4x17 to taki niby przerywnik ale i początek "ostatecznej rozgrywki", tak? Mobilizacja Deana. Nie wiem ile będzie odcinków w tej serii ale ciekawi mnie czy bedą się jeszcze zajmować jakimiś 'zwykłymi duchami' czy od teraz to juz tylko zmierzamy ku końcowi...

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

Jak dla mnie najgorszy dotychczas odcinek.Ciężko mi jest opisać wrażenia ale przyrównując ten odcinek do pozostałych był po prostu nudny :( pierwszy raz supernaturalni mi przynudzali :(

ocenił(a) serial na 10
ezi86

Eeee... nie było tak źle - było kilka całkiem fajnych momentów:)
Chociaż faktycznie, strasznie łatwo załatwili tego ducha jak na calkowitych "żółtodziobów";]

ocenił(a) serial na 7
bruno14_93

Odcinek fajny:D momentami mnie rozsmieszyl, spodziewalam ze sie, ze bedzie taki do konca, ale zostalam mile zaskoczona-kolejny Aniol. Moze nie byl taki mroczny, ale jak dla mnie bardzo fajna odmiana:D poza tym lubie te ich kpiarskie teksty

ocenił(a) serial na 10
bruno14_93

No więc odcinek zaliczający się do tych najlepszych. W ogóle od 15 odcinka zaczęło się coś specjalnego w serialu, są ciutke inne i ta końcówka na pewno też będzie niesamowita.

Castiel pokazał się z lepszej strony, jest emocjonalny, otwarty, przyjacielski wobec ludzi. Tylko chciałabym aby pokazał się czasem też jako silny anioł.
Dean jest słaby, brakuje mu zapału..
Sammy jak zwykle kombinuje z Ruby, myślę, że dobrze na tym nie wyjdzie..

Jutro odcinek 18:)

ocenił(a) serial na 10
Cattheriine

chyba nie o tym mowa ;p albo ja mam cos z głowa :P

ocenił(a) serial na 10
Cattheriine

Zgadzam się z tobą też chciałbym, żeby pokazał się jako silny anioł. Jego wejście w stodole to był pełen " kozak" . Teraz natomiast jednak obrywa od każdego ile wlezie a szkoda:/ Przydałby się się jakiś anioł, który byłby ogromnie silny, szkoda, że uriel przeciwstawił się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones