PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 893
oceny
7,8 10 1 172893
6,2 17
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

Zdrowych

ocenił(a) serial na 8

Zdrowych Wesołych i przede wszystkim zalanych Świąt życzy wszystkim forumowiczom TWD, Ja
Merle, Daryl, Shane i gość honorowy - Bane ;D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Ma gorszy dzień i na dodatek nijak Go pocieszyć nie mogę, bo cały w maści. Wpadajcie z tym bimbrem.
Hahahaha majty zgubiłaś :-D.
Jak się opijemy, to nawet ogień Merle'a nie będzie Ci przeszkadzać :-D.

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Ja i tak mam gorzej, bo tutaj prawie każda kocha Daryla ;-).
Podziwiać, nie dotykać haha :-P.

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Za późno:>) No ale nie gniewaj się. To było dawno.
Chociaż krew nie woda, nie wiem co się stanie, jak zostanę z nim sam na sam:D

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

Wiesz, tak jak wcześniej napisałam, w obecności Daryla nie ręcze za siebie:D
Dzięki za ostrzeżenie, ale nie boję się w ogóle. Rick nauczył mnie posługiwać się siekierką, więc dam sobie radę:D

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Spoko, zostało nam jeszcze 20 butelek...z 40.
No to nie jest śmieszne, nie mogłam ich znaleźć, na szczęście Merle sobie przypomniał że wsadził je do kieszeni i jeszcze z wątami do mnie że ma tam pełno kisielu teraz...
Pewnie tak. Ten bimber Chucka to taka siekiera że mówię Ci...Hershel będzie w niebo wzięty.

W ogóle to jeszcze mam 2 zdjęcia:
Tutaj Merle ma fotę z synem Bucka. Buck mówił że musiał go posłać na studia, bo się nie mieścił w przyczepie:
http://3.bp.blogspot.com/-E7oDna9B6rY/UJHankUi0pI/AAAAAAAAITU/4ErWMxHyFqA/s1600/ IMG_0384.JPG

A tutaj Merle na stacji benzynowej stwierdził że ten typ się na mnie gapi i powiedział że zrobi z nim porządek. Na szczęście udało mi się go uspokoić i się stamtąd zwinęliśmy za nim przyjechały gliny
http://www.michaelrookeronline.com/wp-content/uploads/2012/03/mikeguns.jpg

A tu Merle w lesie
http://wpc.556e.edgecastcdn.net/80556E/img.news/NE0ERTnzDb8E39_1_1.jpg

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Dzięki bratowa. Ja to w ogóle nie wiem co to się dzieje. Dixonowie już zajęci są :-D.

ocenił(a) serial na 6
anita23_fw

Rick? Ten sam Rick, który chodzi do campero-burdelu Dale'a żeby za 5 zł zabawić się z byłą żoną, chodzi na kółko różańcowe i ma małego pyrdka? Sorry, ale rodzinka Dixonów się Was nie boi hahaha

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Hershel jak się dowiedział ile butelek
macie, to się tak czerwony zrobił, że musieliśmy z Darylem wsadzić dziada do wanny z letnią wodą.
Hahaha syn Bucka :-D.
Merle już z gnatem do gościa :-D.
Za ile będziecie?

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Daryl ma ze mną za dobrze żeby cośna boku kręcić ;-). Kusza jest szybsza od siekierki.
Rick jest wolny:-D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Spoko, masz możesz liczyć na mojego gnata i na Merlowego też (bez skojarzeń).

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Hahahaha gnat Merle'a :-D.
Wystarcza mi gnat Daryla.
W razie 'W' wsparcie rodziny jest :-).

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

Hahaha. Jak Wy mało wiecie o Ricku. Może, chłopak czasem się zapomina, ale przy mnie chodzi jak w zegarku. Po prostu ma trudny charakter, ale przy mnie jest grzeczny jak aniołek.
Zobaczymy co powiecie, jak wyskoczymy z Rickiem uzbrojeni w siekierki. Wasze umiejętności posługiwania się kuszą na nic się zdadzą hahaha

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahahahahahahha sikam...lepiej mu lodu dajcie.
No duży jest..a przyczepka malutka :D
Wiesz jacy Dixonowie są porywczy, zwłaszcza Merle.
Dojeżdżamy. Tylko musimy na na meline wstąpić żeby zmienić stylówę.

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Może ma dobrze, ale ostatnio narzekał, że za dużo uwagi poświęcasz jego bratu, więc nie bądź taka pewna siebie:D
Oj uwierz mi, nie jest taki wolny na jakiego wygląda:D

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Ale odpowiedniej i słusznej poświęcam Jemu :-D.
Właśnie się zastanawialiśmy co się dzieje z Rickiem, a tu na jakieś amory Mu się zbiera.
Ze mną, Tortugą i Dixonami nikt nie ma szans :-D.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Już powoli robi się różowy. Ale nie mówimy Mu, że jesteście już blisko, bo by Nam zszedł jeszcze.
Będziemy musieli używać na Niego. Ok grzeje bigos :-).

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Uważać, a nie używać. Co mi po głowie chodzi ;-).

ocenił(a) serial na 6
anita23_fw

O widzę że zaopiekowałaś się Rickiem. To dobrze. Może przestanie odwiedzać Lori w burdelu.
Nie strasz, nie strasz bo wiesz co...siekierki na spulwy? Really?

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

Jeszcze się nie zaopiekowałam, ale na pewno to zrobię:D
Jak Rick wpadnie w szał, to żadna spluwa nie jest w stanie go zatrzymać. Więc uważajcie, bo możecie się przeliczyć.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahaha z dziadkiem Hershelem to ja nie chcę mieć nic wspólnego :D
Grzej, grzej bo Merle jak usłyszał o bigosie to docisnął na pedał gazu , tak że jechaliśmy chyba z 180 na godzinę. Jeszcze do tego jak pił bimber to najechał na jakąś wyrwę w drodze i wylał pół flaszki na siebie...

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Oj zbiera mu się na amory i to bardzo:D
Ostatnio zamęcza mnie telefonami. Tylko umów się ze mną i umów się ze mną. Nie wiem co mam robić. Chyba będę musiała się zgodzić, bo inaczej nie da mi spokoju.
Słyszałam, że Dixonowie znowu zaczeli pić. Jak wrócą do nałogu, to nie macie z nami szans:D

ocenił(a) serial na 6
anita23_fw

Lepiej się umów, bo jak nie to Ci zrobi wjazd na chatę z siekierką.
A to oni kiedyś skończyli z piciem? :D

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Bierz się za Niego póki młody i przystojny.
Dixonowie nawet pijani dadzą radę :-D.




ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Dziadek się tak cieszy jak nigdy. Żeby tylko nie narobił w gacie jak Axel :-D.
Hahahaha wylał jeszcze na siebie :-D.
Daryl mówi, że Merle lubi dużo pieprzu w bigosie, bo to rodzinna tradycja. Ty też chcesz taki ostry?
Wysypka powoli znika.
Hershel właśnie podsłuchał jak mówiłam Darylowi, że zaraz będziecie, chwycił się za dupsko i zwiał do toalety!

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Merle zastrzeli wszystkich śmiechem :D:D
A jak nie, to najwyżej będziemy się wszyscy w 4 tarzać po ziemi jak na tym filmiku.

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

Ok, w takim razie nie mam wyboru. Dopiero co sprzątałam po świętach, więc nie będę ryzykować.
Chodzą ploty, że podobno jakiś czas temu zapisali się do klubu AA, więc myślałam, że zerwali z nałogiem.

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Kurczę, już nie taki młody, ale skoro Daryl NA RAZIE jest zajęty, to muszę zadowolić się tym co mam.
To Ty jeszcze nie widziałaś pijanego Ricka. Jemu wystarczy jedno piwo, żeby roznieść Waszą meline na strzępy:D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Ostatnie zdanie mistrz hahahaha :-D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahahaha wyobrażam sobie Hershela jak kuśtyka do toalety trzymając się jedną ręką za dupsko.
A będzie ktoś tam jeszcze?
Nic mi o tej "tradycji" nie wiadomo. Ja nie. A jakie tam mięso jest? Jak wiewiórcze to zjem. Wędliny nie jem. Na samą myśl mam odruch wymiotny.
To dobrze, mam nadzieję że to nie zaraźliwe.
Powiedz Hershelowi że będzie musiał jeszcze chwilę wytrzymać, bo właśnie się przebieramy i Merlowi się zachciało "lodów włoskich" hahaha

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Daryl JEST, BYŁ I BĘDZIE zajęty przeze mnie :-D
Jeszcze się skończy na wspólnym piciu, a nie ;-).

ocenił(a) serial na 6
anita23_fw

Te ploty to pewnie Andrea rozsiewa na złość, że Philipek woli siedzieć z nami, niż z nią.
AA - Amateur Alcoholic :D

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Które? :D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Przyszedł i zapytał Daryla nieśmiało czy może Mu pożyczyć jakieś spodnie. Dał mu oczywiście z dziurą na lewym kolanie na wieczne oddanie.
Mięso przyniósł Daryl, więc pewnie z
wiewiórki, ale smakuje pysznie.
Ten Merle to zawsze na ostatnią chwilę ;-). Zatem działaj szybko :-D.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Hahahahaaha to teraz sobie może podać rękę z Axelem. A Szejnas nie przyjdzie z Beth?
To dobrze. Mam nadzieję że ta wiewiórka nie miała wścieklizny.
Mówi że lubi taką adrenalinkę. Skończyłam. Jeszcze ciągnął mnie za włosy i zaczął robić to "Ho ho ho holly shit" i "O!"

Merle się zapytał czy może iść do Was w takiej stylówie:
http://www.contactmusic.com/pics/l/jumper_premiere_110208/michael_rooker_5089050 .jpg

Powiedziałam mu że tak to sobie może iść na obiadek do mamusi to się trochę obruszył i poszedł się przebrać. Ostatecznie wystąpi tak:

http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Michael+Rooker+AFI+Associates+Sony+Pictures+P 01Z8QXfWrBl.jpg

Ahhh aż chyba jeszcze pykniemy mały numerek...:D

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Może i będzie zajęty przez Ciebie, ale to nie znaczy, że będzie wierny:D
Może tak być. Rick coraz częściej zagląda do kieliszka, więc pewnie nie miałby nic przeciwko takiemu rozwiązaniu. Kurczę, to nie dobrze. Z Merle'm w piciu nikt nie ma szans:D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Andrea niech z Nami nie zadziera,bo My jesteśmy szkolone przez mistrzów Dixonów :-D.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

A to Oni kiedyś przestali pić? Hahahaha padłam :-D.

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

A właśnie, co tam u Gubcia, bo dawno Go nie widziałam?

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

No właśnie, jak weźmiemy za kuszę i pistolet to nawet jej Dale nie pomoże.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Aaa...no a nie? :D:D

ocenił(a) serial na 6
anita23_fw

Philipek doznał szoku po tym jak Axel chciał zaimponować Michonne i zaczął wywijać jej katanom tak że urznął Penny łeb. Jeszcze do tego jakieś problemy z Andreą no i chłopina zaczął świrować, tak że teraz siedzi na 2 tyg. terapii w Waszyngtonie u Doktora Pedro Pedro.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Hershel przeszedł samego siebie z tymi gaciami.
Hahahaha mogłaś Mu pozwolić tak iść. Ale byśmy po pijaku miały ubaw :-D.
Dixonowie są niewyżyci. Darylowi też się zachciało, ale przez tę wysypkę nie możemy i musiałam przez rękawiczkę postrugać pionokia haha :-P.
Ale elegancko się Merle prezentuje.
Daryl też koszulę przyzwoitą założył.
Dzisiaj rodzinne posiedzenie plus czerwony Hershel :-D.

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Ech, jak ktoś się uprze, to nie przegada.
Możesz próbować, ale niestety szans nie ma.
Merle pokona każdego :-D.

ocenił(a) serial na 7
Kassandra85

Pożyjemy, zobaczymy:D
Lojalnie Cię uprzedzam, że nie odpuszczę.
W to nie wątpię. Dixonowei mają picie we krwi:D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

W bardzo luksusowej klinice :-D.

ocenił(a) serial na 7
Tortuga033

Axel to jednak pierdoła. Nic nie potrafi zrobić, tak aby nie narobić szkód. Z Andreą zawsze są jakieś problemy. Jej również przydałaby się terapia. Chociaż obawiam się, że dla niej może być już za późno.

ocenił(a) serial na 6
Kassandra85

Nie będzie mi siary robił. No elegancko jak nigdy. Aż się nie mogłam powstrzymać przed jeszcze jedną mała rundką :D:D Nie dość że Merle nie wyżyty to i ja też, bo Rick mi swoim małym pyrdkiem nie mógł dogodzić i po 1 razie już spał hahaha.
strugał przez rękawiczkę pinokia hahahahhahahahahha hit :D
Daryl zawsze jest gustownie ubrany, nie tak jak jego starszy braciszek.
No tak Hershel musiał się na krzywy ryj wryć. Ciekawe co to za prezenty nam wydziergał...już jedziemy do Was.

ocenił(a) serial na 5
anita23_fw

Możesz próbować. Daryl poza mną świata nie widzi :-D.
Nie tylko picie. Prawda Tortuga ;-)?

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

A co miałam zrobić jak miał chcicę? Ubrałam rękawiczkę i dałam radę :D.
A Hershel nie dość, że na krzywy ryj, to jeszcze przez Niego ta wysypka. Prezenty już czekają na Was.
Kuźwa Hershel się zaczyna znowu robić czerwony. Już nie mam siły do Niego.
Czekamy :D.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Zdjęcie z imprezy w Alabamie. Chuck leży nieprzytomny tak jak w barze :

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=368471096581811&set=a.342203045875283.796 15.339155036180084&type=1&theater

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones