Zwiastun Nr 1 Zimna wojna(2018): Zwiastun nr 1
Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być razem oraz jednocześnie żyć bez siebie. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii, a także Paryżu.

komentarze 24

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
JohnTheBrave
To najlepszy zwiastun do polskiego filmu fabularnego jaki powstał.
50
wotjak
@JohnTheBrave czyli ever- To najlepszy zwiastun do polskiego filmu fabularnego ever.
Beata_Goscimska
Film swietny! Jest kolejnym dowodem na to, ze polska kinematografia wreszcie dogoniła światowa. Brawo dla Pawlikowskiego! Stworzyl film , który opowiada o Polsce i o Polakach pokazujac jednocześnie narodowa muzykę ludowa, klasę artystów powojennych , presję stalinizmu po wojnie. Dramat kraju zobrazowany na miarę Wajdy Pawlikowski wplótł dramat ludzki na miarę Almodowara. Historia opowiedziana z ogromna wrażliwością przy akompaniamencie muzyki zespołu Mazowsze. Polecam!
18
aleksa_12
Ten zwiastun to coś niesamowitego. Dawno tak nie czekałam na polski film
8
krevek
O kurczaki... Wygląda to o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem, zalatuje czymś a'la stare amerykańskie klasyki, tylko z współczesną wrażliwością i w świecie komuny.
9
clavier
zdjęcia przepiękne, ale obawiam się o treść, bo w zwiastunie średnio się to klei. Zobaczymy po seansie.
6
Pshemq
Obejrzałem inny zwiastun w kinie, był jeszcze równie klimatyczny jak ten. Miał wplatane dialogi w muzyczny motyw przewodni. Coś niesamowitego. Wybiorę się na polski film do kina pierwszy raz od bardzo długiego czasu. ps. nigdzie nie mogę w sieci znaleźć tej innej zapowiedzi wyświetlanej w kinie
3
ginusia
Piękny i klimatyczny zwiastun, jeden z najlepszych do polskiego filmu. Czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć.
3
naufraga
Muzyka najpiękniejsza. Gra p. Kota - mistrzostwo świata ! Całość nie zachwyciła mnie tak, jak myślałam. Za dużo skrótów,sygnałów, metafor. Młodszy widz nie pojmie większości, nie zna już tej historii, tej propagandy.
4
2
emilka_2709
Przepiękny zwiastun, takiego jeszcze w Polsce nie bylo! Ciekawe jak film
1
gwiazdorek_2
Piękny,wzruszający film,wspaniała gra aktorów,mistrzostwo reżysera.I nie przeszkadza mi ,że ma cechy melodramatu,były ,są i będą,ważne jak je pokazano.
marla52
To jest to za czym czekałem 50 lat, dziewczyno kocham cię ...
uszczesny
Fajnie zrobiony, bardzo nastrojowy, dobra i bardzo tragiczna historia... ale brakuje widocznego napięcia pomiędzy bohaterami. Dziwne to bo kiedy napiecie wzrasta nagle zamiast wybuchu nastepuje taka martwa emocjonalna pustka... nie wiem czy to był zamierzony efekt ale jakoś blokuje mi to empatię względem nich. W tych momentach zamiast współodczuwać nie czuję nic...
berita
Zapłaciłam za ten film jedynie 18 zł. Gdybym miała go obejrzeć jeszcze raz np. w gronie przyjaciół, zapłaciłabym każdą cenę . Tyle w tej materii.
krischi
Film lekko niszowy, w Ameryce docenili, ale w tamtejszych kinach się nim nie zachwycą. Obejrzałem i nie żałuje, tyle tylko iż miałem wrażenie jak bym oglądał zwiastun serialu ( no niby działa na wyobraźnię, a z drugiej strony wszystko podane na tacy) . Przeskoki w czasie i miejscach oraz brak emocji, jakoś mnie w fotel nie wcisnęły, ani też z niego nie wyrwały. Główny wątek miłośny niestety bez uniesień, mało wzruszający jakiś. Sam zwiastun z kolei bardzo obiecujący.
krischi
Film lekko niszowy, w Ameryce docenili, ale w tamtejszych kinach się nim nie zachwycą. Obejrzałem i nie żałuje, tyle tylko iż miałem wrażenie jak bym oglądał zwiastun serialu. Przeskoki w czasie i miejscach oraz brak emocji jakoś mnie w fotel nie wcisnęły, ani z niego nie wyrwały. Główny wątek miłośny, niestety bez uniesień, mało wzruszający jakiś. Sam zwiastun z kolei bardzo obiecujący.
Ewelina_Wieczorek
Czy w Polsce jest tak mało aktorów, że w każdym polskim filmie widzę te same twarze?
pkes
Osobiśie się wstrzymam z oglądaniem, poczekam aż ktoś znajomy obejrzy ze zwiastunu i opisu nic nie wynika.
heniutek0111
Rewelacja dziś obejrzałam film i jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałego polskiego kina przez duże KINA.Oddaje doskonale klimat tamtych siermieznych i strasznych czasów.W sposób bardzo wyrazisty pokazany okres kilkunastu lat na tle historii miłości dwojga ludzi trudnej i skomplikowanej .
pkes
Osobiśie się wstrzymam z oglądaniem, poczekam aż ktoś znajomy obejrzy ze zwiastunu i opisu nic nie wynika. Jestem troche od pewengo czasu zniesmaczony filmami polskimi otrzymującymi nagrody. Schemat ten sam, jak mam otrzymać nagrodę to: głupi niewykształcony Polak mordujacy albo chowający za kasę żydó po to by ich potem zamordowac i tak.

programy Filmwebu