Max Payne 3 (2012) Gra wideo

Max Payne podejmuje pracę osobistego ochroniarza bogatej brazylijskiej rodziny. Szybko okazuje się, że to trudniejsze zadanie niż przypuszczał.

Max Payne 3 (2012): Zwiastun nr 5 ...

zdjęcia

(17)

"Max" powrócił w wielkim stylu i z miejsca stał się tytułem, w który musicie zagrać. czytaj dalej

zdaniem społeczności pomocna w: 67%

obsada

(189)
 
James McCaffrey James McCaffreyjako: James McCaffrey Max Payne (głos)
$related.related Julian Deanjako: Julian Dean Raul Passos (głos)
Benedita Pereira Benedita Pereirajako: Benedita Pereira Fabiana Branco (głos)
Robert Montano Robert Montanojako: Robert Montano Victor Branco (głos)
Addison LeMay Addison LeMayjako: Addison LeMay Ufe (głos)
Bruno Irizarry Bruno Irizarryjako: Bruno Irizarry Melo (głos)
Andre Da Silva Andre Da Silvajako: Andre Da Silva Zraniony CS (różne głosy)
$related.related Frank Rodriguezjako: Frank Rodriguez Rodrigo Branco (głos)
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w grze

James McCaffrey
rola: Max Payne (głos)
9,5 76 ocen
Julian Dean
rola: Raul Passos (głos)
7,8 21 ocen
Benedita Pereira
rola: Fabiana Branco (głos)
7,7 23 oceny
Robert Montano
rola: Victor Branco (głos)
7,3 14 ocen
Frank Rodriguez
rola: Rodrigo Branco (głos)
6,4 8 ocen

Gra "Max Payne 3" opowiada historię owianego złą sławą byłego detektywa nowojorskiej policji, mieszkającego obecnie w brazylijskim São Paulo. Rozgrywka opiera się na niezwykle precyzyjnej i płynnej mechanice strzelania oraz utrzymuje charakterystyczną dla serii mroczną kinową atmosferę. Mając nadzieję na uwolnienie się od dramatycznych wspomnień ze swojej przeszłości, Max Payne zatrudnia się jako osobisty ochroniarz zamożnego Rodrigo Branco. Gdy żona Rodrigo zostaje porwana przez gang uliczny, Max zostaje wciągnięty w spisek tajemniczych, rywalizujących ze sobą grup, przenikających wszystkie warstwy społeczne São Paulo. W krótkim czasie dookoła niego zaciska się niebezpieczna sieć, zagrażająca jego bliskim i wszystkiemu, na czym mu zależy. Po raz pierwszy w historii serii, tryby multiplayer "Max Payne 3" przenoszą kinowe doświadczenie, płynną mechanikę rozgrywki i realistyczne animacje postaci do świata rozgrywki wieloosobowej. W oparciu o historię i charakterystyczne elementy rozgrywki świata "Max Payne", gra "Max Payne 3" oferuje szeroki wybór nowych i tradycyjnych trybów rozgrywki sieciowej. Gracze rywalizujący w trybie wieloosobowym również zostaną przytłoczeni wszechobecnym klimatem paranoi, zdrady i bohaterstwa, ukazanym w spektakularnym stylu graficznym, znanym z trybu dla jednego gracza.

 • Jest kilka powodów, które sprawiają, że na najnowszą produkcję twórców serii GTA bardzo trudno spojrzeć tak, jak na gry innych producentów. Pierwszym z nich jest właśnie GTA – rzadko bowiem na rynku gier komputerowych mamy do czynienia z czymś tak ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 67%
 • Na tą grę czekało bardzo wielu graczy i to nie krótko, bo przez ponad 9 lat. Po sukcesie pierwszej części gry "Max Payne", która została zrobiona przy bardzo małym budżecie, co pokazuje chociażby fakt, iż profesjonalnych aktorów zastąpiono ... czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 21%
 • "Max Payne 3" to rasowy akcyjniak w którym gracz otrzymuje dopracowany system osłon, uników oraz bullet time. Mimo iż gracz nie ma pełnej swobody w organizowaniu rozpierduchy na ulicach Brazylii, nadal twórcy dają mu do zrozumienia, że to on jest donem kina akcji. czytaj dalej

  zdaniem społeczności pomocna w: 14%

pozostałe informacje o grze
Max Payne 3

muzyka:
na podstawie:
(więcej...)
 
oceń twórców
dystrybucja:
Cenega S.A.
studio:
 • Rockstar Games (
  • wydawca
  )
 • Rockstar New England (
  • deweloper
  )
 • Rockstar New York (
  • deweloper
  )
(więcej...)
kraj:
Kanada
inne tytuły:
(więcej...)
 • James McCaffrey i Benedita Pereira nie tylko podłożyli głos Maxowi Payne'owi i Fabianie Branco, ale też użyczyli swojego wizerunku swoim postaciom i uczestniczyli w sesjach motion capture, na podstawie których wygenerowano ruchy Payne'a oraz Branco.
 • Rozdział 12: Jeśli Max upuści pistolet PT92 i podniesie go ponownie, tłumik wykonany z butelki zamieni się na standardowy.
 • Rozdział 8: W ścieżce dźwiękowej do tego poziomu można usłyszeć płacz Rose Payne zaczerpnięty z koszmarów Maxa z dwóch pierwszych części gry.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię