Punisher (2004)

The Punisher

plakat - Punisher (2004)

opisy filmu

(3)
  • Agent FBI Frank Castle (Thomas Jane) zamierza odejść ze służby, zanim to jednak uczyni bierze udział w ostatniej operacji. Zadanie kończy się kolejnym sukcesem, jednak podczas niej ginie syn szefa mafii. Saint (John Travolta) w odwecie morduje rodzinę Castlea. On sam cudem uchodzi z życiem i zaprzysięga zemstę na oprawcy. Frank Castle, już jako Punisher rozpoczyna krwawą wendetę.

  • Agent FBI Frank Castle (Thomas Jane) bierze udział w akcji, w której ginie syn mafijnego bossa znanego pod nazwiskiem Saint (John Travolta). Rozpaczający po śmierci potomka gangster chce głowy agenta Castle'a, ale żona Sainta, Livia (Laura Harring) uważa, że to za mało: zginąć musi cała rodzina policjanta. Nasłani przez mafijne małżeństwo zabójcy dokonują rzezi bawiących się na wakacjach bliskich Franka; ofiarami morderców padają nie tylko żona i syn bohatera, lecz również jego ojciec i dalsza rodzina. Tylko Castle'owi udaje się ocaleć z masakry. Po wyleczeniu ran porzuca służbę w FBI i wkracza na drogę zemsty jako odziany na czarno Punisher - sieje śmierć wśród przestępców. Dni Sainta i jego organizacji są już policzone.

  • Frank Castle widział już w swoim życiu zdecydowanie za dużo śmierci. Najpierw jako członek sił operacyjnych Delta Force, a następnie agent specjalny FBI. Udało mu się pokonać wszelkie przeciwności i w końcu zdecydował się na prowadzenie normalnego życia z żoną Marią i synem Willem. Podczas swojego ostatniego zadania, Castle perfekcyjnie odgrywa swoją rolę, jednak operacja wymyka się spod kontroli i ginie młody człowiek Bobby Saint. To sprawia, że FBI staje się przeciwnikiem biznesmena z Tampy, Howarda Sainta i jego pięknej żony Livii. Wbrew pozorom, małżeństwo Saints nie jest jedną z typowych par zamieszkujących Florydę. Za piękną, bogatą fasadą kryje się przemoc, powiązania ze światem przestępczym - oraz przyprawiająca o dreszcze brutalność. Najgorszy koszmar Castle'a właśnie staje się rzeczywistością. Howard Saint i jego ludzie rozpętują piekło wciągając w nie rodzinę Franka.

    [opis dystrybutora]