Odtwórz Zwiastun nr 2 1:40
Film

A Single Shot

2013 1 godz. 56 min.
5,8 3 428
ocen
5,8 10 1 3428
1 890
chce zobaczyć
{"id":"550586","linkUrl":"/film/Czysty+strza%C5%82-2013-550586","alt":"Czysty strzał","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/86/550586/7742986.2.jpg"}
Po odejściu żony z dzieckiem John Moon zamieszkuje w górach. Podczas polowania na zwierzynę zabija młodą dziewczynę i przywłaszcza sobie jej pieniądze.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Czysty strzał
Zwiastun nr 2 1:40
Czysty strzał
Zwiastun nr 1 1:44
Czysty strzał - Zwiastun Nr 2 Tragiczna śmierć młodej dziewczyny stanowi początek mroczne gry w kotka i myszkę pomiędzy pewnym myśliwym i kryminalistami pragnącymi jego śmierci.

John Moon (Sam Rockwell) podczas kłusowniczej wyprawy na jelenie przypadkowo zabija młodą kobietę. Gdy stara się to ukryć, znajduje worek pieniędzy. Tak zaczyna się napięta gra w kotka i myszkę pomiędzy Johnem, a recydywistami, którzy chcą odzyskać pieniądze.

studio
A Single Shot Productions / Bron Studios / Demarest Films / Więcej...
inne tytuły
A Single Shot USA
Więcej...
Michael Fassbender, Thomas Haden Church, Forest Whitaker, Alessandro NivolaTerrence Howard i James Badge Dale byli rozważani do roli w filmie w trakcie produkcji, ale żadna z tych osób nie została zaangażowana.
Emily Mortimer, Juliette Lewis, Jennifer Jason Leigh, Juno Temple oraz Leslie Mann były rozważane do roli w filmie w trakcie produkcji, ale żadna z tych osób nie została zaangażowana.
Film kręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10

  ma_rcin ocenił(a) film na 8

  Dobry film ze specyficznym klimatem który bardzo lubię.

 • 7/10

  mimi_30 ocenił(a) film na 7

  Mroczny,odpychający,brudny świat i równie wstrętni ludzie z którymi nie chciałoby się mieć nic do czynienia.świetne zakończenie:)

  3
  • Rozdarty świat Moon'a

   djrav77 ocenił(a) film na 7

   Kim jest człowiek samotny w swoim cierpieniu? Z pewnością kimś na podobieństwo Moon'a, głównego bohatera, którego nie nam przyjdzie osądzić za czyn, jakiego się dopuszcza. ''Jeden strzał'' jest bowiem przykładem niefortunnego zbiegu okoliczności, który zmienia koleje losu kilku osób, jak to ... więcej

   2
   • John Moon czy to dlatego

    użytkownik usunięty ocenił(a) film na 7

    że Sam Rockwell zagrał z filmie "Moon" ? Z kolei w "Moon" nazywał się "Sam" ;p W kolejnym filmie będzie pewnie "Sam On" ;p

    3
    • Melissa Leo?

     Pawelek555 ocenił(a) film na 7

     Czy ktoś mi może powiedzieć gdzie w tym filmie była Melissa Leo? Czy sceny z nią zostały usunięte, czy w ogóle tu nie grała?

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.