PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 246 032
oceny
7,2 10 1 246032
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

http://www.filmweb.pl/news/Peter+Jackson+przyzna%C5%82%2C+%C5%BCe+nie+wiedzia%C5 %82%2C+co+robi+na+planie+%22Hobbita%22-114546


"Uwaga! Kto czuł się zawiedziony trzema częściami "Hobbita" Petera Jacksona, może teraz pozwolić sobie na donośne "a nie mówiłem?". Reżyser przyznał, że do pracy nad prequelem "Władcy Pierścieni" przystąpił niewystarczająco przygotowany i z nieskończonym scenariuszem.

GettyImages-157052925.jpg Getty Images © Hagen Hopkins

W materiale wideo zza kulis, który znalazł się na wydaniu DVD "Hobbita: Bitwy Pięciu Armii", ekipa filmu mówi o braku czasu potrzebnego do przygotowania filmu. Problem wynikał z faktu, że Guillermo del Toro, który miał początkowo reżyserować film, opuścił projekt w trakcie preprodukcji, a grafik nie zakładał dodatkowego czasu dla Jacksona, kiedy ten zajął jego miejsce. Nie cofnęliśmy zegara o półtora roku wstecz, żeby dać mi czas na przygotowanie filmu, który miał być inny od tego, co planował zrobić del Toro, zdradził Jackson. To było niemożliwe, i w związku z tym zacząłem kręcić film, choć w większości był on nieprzygotowany.

Improwizowanie szło mi do momentu, w którym musiałem zacząć filmować tę skomplikowaną bitwę. Tutaj już nie dało się ściemniać, przyznał reżyser. Mieliśmy ją nakręcić w dwa miesiące w 2012 roku. Ale w którymś momencie poszedłem do moich producentów, a w końcu również do studia, i powiedziałem "nie wiem, co robię, nie mam storyboardów, za trzy miesiące mamy kręcić tę bitwę, może po prostu skończymy wcześniej"?

To opóźnienie pozwoliło Jacksonowi na oczyszczenie głowy, przemyślenie sprawy i - wreszcie - inspiracja przyszła.

Czy uważacie, że burzliwy etap zdjęciowy odbił się na efekcie ekranowym? "

Znowu mam cię zgasić? Trzeci raz w tym tygodniu?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Odważne słowa jak na nastolatka.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

jak na dzieciaka nieźle świrujesz

Naprawdę śmiesznie to brzmi z ust dziecka.

PS: Jakbyś nie zrozumiał to jest metafora.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

zabawny jesteś a tak dla twojej wiadomości twój kolega i kamila wielki_power dostał bana. Ty i kamil jesteście następni w kolejce. Już spakowani?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JBridges

Patrzenie jak się frustrujesz to przednia zabawa. :)

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

Patrzenie jak cię blokują to czysta przyjemność :D

Wzajemnie. :D

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

ale i tak według mnie kamilek gorszy jest od ciebie ty przynajmniej robisz przyjemny kabaret

Czy kogoś obchodzi twoje zdanie? Nie sądzę.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

twoje zdanie też jest mało warte

Ja przynajmniej mam własne, a nie jak ty.

ocenił(a) film na 3
bartoszcyc8

Proszę o wypowiadanie się tylko i wyłącznie na temat.

bartoszcyc8

Cięta riposta :D I jakże prawdziwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Anthrax91

haha i już wpadł oburzony

Anthrax91

Mogę być producentem :P

użytkownik usunięty
sentia

to ja będę robił zdjęcia mam do tego idealny sprzęt :)

ocenił(a) film na 4

Rewelacyjnie! A jaki?

użytkownik usunięty
Anthrax91

http://1.bp.blogspot.com/-OEC210pThxo/U6w_bVfLZRI/AAAAAAAAAHo/Q6XU_bPRu4Q/s1600/ Nikon-d3200-design.jpg

:) nada się?

ocenił(a) film na 4

Nie ma lekko, dorabiam jako fotograf na weselach i imprezach sportowych więc mnie nie oszukasz, co tam po prawej stronie jest za symbol i jaki masz obiektyw/y?
(średnio znam się na nikonach, robię na canonie EOS 6D mark II i EOS 5D mark III)

użytkownik usunięty
Anthrax91

u lipa czyli na posadę się nie załapię. A kompozytor muzyki?

ocenił(a) film na 8

Sorki, że przeszkadzam, widzę że jesteś przy filmie, ale zerknij na to. Już dałam na forum

http://www.latino-review.com/news/fantastic-beasts-to-feel-like-harry-potter-and -the-goblet-of-fire

użytkownik usunięty
paula0fm

dzięki :) właśnie miałem wrzucać

http://www.darkhorizons.com/news/40077/-fantastic-beasts-to-have-goblet-tone

wygląda na to że będzie klimatem przybliżony do czary

użytkownik usunięty
paula0fm

ty nigdy nie przeszkadzasz zawsze w odpowiednim czasie na odpowiednim forum :) dzięki :)

zły post :p teraz dobry

ocenił(a) film na 4

A grasz na jakimś instrumencie?

użytkownik usunięty
Anthrax91

gitara basowa :D

ocenił(a) film na 4

OK, nadajesz nadajesz się.

użytkownik usunięty
Anthrax91

dzięki :)

ocenił(a) film na 4
sentia

Zaklepane. jesteś prodcentę.

Anthrax91

oks :)

kamilxxx09

No pewnie efekt jest taki że ci co oceniali Władce bardzo wysoko i fani Fantasy którzy lubili czytać hobbita ocenili sam film bardzo słabo ciekawe dlaczego ...??? multikonta ?? czy trollig??

ocenił(a) film na 8
wort801

Zbiorowa halucynacja? : D

paula0fm

Mm inną teorie dali nam kasę abyśmy tak oceniali film :)

ocenił(a) film na 8
wort801

Hmm. Ale mi nic na konto nie wpłynęło. : (

paula0fm

Ponieważ dałaś 8 a kasę się dostaję od 4 :)

ocenił(a) film na 8
wort801

aaaa. Nie załapałam się. : (

A oglądasz Agentów TARCZY? Bo w tym odcinku podobno zmienili genezę Hydry. o.O . Tak pisali Ci ci obejrzeli.
Ja za godzinę się zabiorę.

paula0fm

Narazie nie oglądam za dużo czasu mi zajmuje dodawanie materiałów na forum poza tym mam teraz za dużo roboty w robocie....nie mam kiedy...

ocenił(a) film na 8
wort801

To jak obejrzę to Ci napiszę dokładnie o co chodzi. : )

paula0fm

Ok dzięki :)

ocenił(a) film na 8
wort801

Znalazłam opis, gdzie masz wszystko ładnie wyjaśnione i są odniesienia do innych odcinków serialu, bo pewnie tamtych też nie oglądałeś . ; )

http://marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Monolith

ocenił(a) film na 3
wort801

Jasne, że to multikonta i trolling!!Ten film po prostu jest arcykuwadzielem!!!! A każdy kto ma inne zdanie dostanie w ryj!!!

kamilxxx09

O tak a forumowicze specjalnie nisko oceniają film tylko po to aby ciebie zdenerwować ..... Napisze tylko za siebie.. czy ty naprawdę myślisz że bym nie chciał ocenić tego filmu na ocenę bardzo dobrą ?? no ja bym chciał ale nie po tym co zobaczyłem na ekranie masę kłopot i fatalnie zmontowanych scen oraz wielu głupich dialogów.

wort801

A czy ja coś takiego powiedziałem?

kamilxxx09

Twoje nerwowe posty które były pod tematami osób które mało piszą i oceniają Hobbita bardzo słabo na filmwebie typu multikonta to mówiło wiele za siebie....

wort801

Wnioskowac to sobie możesz. Ja nigdzie nic takiego nie powiedziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones