PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8370}

Oni żyją

They Live
6,9 24 114
ocen
6,9 10 1 24114
6,9 16
ocen krytyków
Oni żyją
powrót do forum filmu Oni żyją

Ten film to nie fikcja tylko realne wezwanie do przebudzenia!

Spisek przeciwko ludności ukazany w filmie to prawda (chodzi o spisek zwany New World
Order), a autor próbuje nam otworzyć oczy - tak samo zresztą jak twórcy takich filmów jak Matrix,
Equillibrium, In Time, Rok 1984 (oraz wielu wielu innych) - tylko wiadomo, że nikt z nich nie
może tego powiedzieć dosłownie - dlatego akurat w przypadku "Oni żyją" autor używa metafory
w postaci kosmitów. W rzeczywistości chodzi o światową finansjerę (często zwaną
Iluminatami), która za pomocą pieniędzy steruje całym światem - a my jesteśmy ich
niewolnikami.
Ta mała grupka ludzi (jest to kilka rodów m.in Rockefellerowie, Rothschildowie itd) jest w
posiadaniu największych na świecie prywatnych banków, które drukują narodowe waluty - m.in
dla USA - i dzięki temu są praktycznie w posiadaniu całego świata - zupełnie jak filmowi
kosmici - począwszy od mediów, poprzez służby specjalnie, rządy, a skończywszy na przemyśle
farmaceutycznym i edukacji!

"Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego
prawa." - Mayer Amschel Rothschild

Jeżeli chodzi o sam film jest to prawdziwe arcydzieło - jak ktoś zna temat NWO to będzie
wiedział o co chodzi - każdy detal, każdy szczegół w filmie był prawdziwy (oprócz kosmitów
oczywiście, którzy jak wspominałam wyżej są tylko przenośnią dla elity pociągającej
za sznurki na deskach światowego teatru).

Także wzorem bohatera filmu - jeżeli nie chcemy być dalej ich niewolnikami musimy otworzyć
oczy i coś z tym wszystkim zrobić, zanim będzie za późno!!!


PS. polecam ciekawy film dokumentalny na temat spisku NWO (New World Order) :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PaHdGGDNh7k


Pozdrawiam
dringuelle

Twórcy NWO są marionetkami w rękach Lucyfera . To Szatan za to wszystko odpowiada . Dobrze że wiesz o illuminatach i to nagłaśniasz , ale ludzie nic z tym nie zrobią i tak . Jedyne co mogą zrobić to oddać się w opiekę Chrystusowi . Pozdrawiam

kano

Też tak uważam. Niestety media, propaganda oraz odpowiednio programująca ludzi edukacja, zrzuciła naszego Pana Chrystusa, i szatana do worka o nazwie "bajki i bzdury", a zorganizowane religie, jak widać, wcale tak ochoczo nie propagują idei Chrystusowych.

Ludzie boją się mówić o Bogu i Piśmie, boją się wyśmiania, odrzucenia przez społeczeństwo. Cieszę się, że są jeszcze tacy, mający odwagę mówić o tym głośno :). Mam nadzieję, że i mi odwagi nie zabraknie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
darthbergi

Śmiechłem. Nawet nie chce mi się wkraczać w ten chory temat religii i innych bajek. Skoro wierzysz, zostaw to dla siebie, nie dla forum publicznego.

WaFen

Dokładnie.... Religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał na swej drodze pierwszego głupca!

LolaL

"Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszem, a dla władców jest po prostu użyteczna."
Seneka Młodszy 2 tysiące lat temu.

LolaL

Tak bym se coś napisał, ale nie wiem co, prawda?

LolaL

Niestety. Takie rzeczy Istnieją.

WaFen

Skoro my wierzący czytamy na forach publicznych o gejach, aborcji i innych tematach sprzecznych z naszymi przekonaniami, to również mamy prawo wyrazić tutaj swoją wiarę i przekonania. Ani kano, ani darthbergi, ani autor tematu nikogo nie obrazili, więc i Ty WaFen nie musisz nas obrażać. Szanuję Twoje zdanie, w porządku - nie wierzysz w Boga i religie - okej, Twoja sprawa, ale to nie znaczy, że mam prawo zacząć Cię wyzywać od chorych i gorszych. I proszę o taki szacunek od Ciebie. Pozdrawiam.

kapelutki

Mój dobry znajomy zwolnił sie z pracy pisząc list o Chrystusie, że mu to doradził. Przyszedł do domu i powiedział żonie i małemu dziecku, że Chrystus kazał mu zostać bezrobotnym i że o nich zadba. Dziś trzeci rok bierze silne leki na schizofrenię. ale nie rozmawiałem z nim, co na to Chrystus. Tak to bywa z religią...

ocenił(a) film na 10
solarpeef

Z tego wynika, że przyczyną jego problemów jest schizofrenia, a nie religia. Chrystus kojarzy się z mocą nadprzyrodzoną, więc jego chory mózg skojarzył głosy z Chrystusem. Gdyby twój kolega lubił np. horrory to możliwe, że słyszałby głos jakiegoś demona.

sb78

Mistrzostwo świata! Ha, ha, ha.

solarpeef

Ja natomiast znam kogoś, kto wierzy w Chrystusa(nie w kościół, bo to nie to samo) i zarabia dużo kasy i zwolnił się też, z korporacji, a pracuję sam dla siebie i zarabia wiecej teraz. pozdrawiam, a że ktoś ma schizofrenie, cóż zdarza sie, to mozna wyleczyc.

ocenił(a) film na 4
WaFen

Uff... w końcu głos rozsądku

ocenił(a) film na 8
WaFen

A dlaczego ma to zostawić dla siebie? Mamy wolność słowa, on może mówić o swojej wierze, A Ty o swojej niewierze. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 8
darthbergi

Ale śmiechu co nie miara jak czytam te komentarze o iluminatach, nwo, Jezusie ( Pan Chrystus XD), Lucyferze.


Przecież to oczywiste, że Wszechświatem rządzi Latający Potwór Spaghetti.

skalp_el

"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek." Wiesz, kto to powiedział? NWO to nie teoria spiskowa, tylko fakt.

kano

a ja zaczęłam od spłacenia długów i otwarcia konta w Polskim Banku PKO BP.wystaczy nie brać kredytów i kart kredytowych i jak ja przenieść konto do polskiego Banku. Chyba Islandia i Węgry tak zrobiły, że spłaciły zadłużenie Państwa,

baska1969

PKO BP jest tak samo polski jak ty jestes dwumetrowym sterydem

kano

Kano. Toż Chrystus i Szatan to jedno. To czwarta osoba boska. Dlatego Łociec oddał mu wadzę na tym parszywym, bo przez niego, stworzonym, świecie. Czy ty, będąc dobrym ojcem, skazujesz na męki swoje dzieci. A wszechmocnego właśnie na to stać. A wy gupki go chwalicie za to i jeszcze nazywacie to miłością. Bezmózgowcy. Obłudnicy.

kiedyś ten film wydawał mi się kolejnym filmem o kosmitach, nic nowego. Ot taki sobie film. Wczoraj obejrzałem na nowo i jestem w szoku. Pasuje jak ulał do naszych czasów.

ocenił(a) film na 8
weeman86

dokładnie :) sama prawda

tomi1988

świetny film, udany pomysł na te okulary, nieco mnie zszokowało to ze mógł go nakręcić, bo nawet głęboko śpiącym pewnie może dać nieco do myślenia, motyw z gazetami, reklamami itp, nawet bez tej całej otoczki obcych świetnie oddaje intencje. Ciekawe czy puści go kiedyś jakaś stacja telewizyjna?? Jak sądzicie?

ocenił(a) film na 7
seawoman

lecial w tv juz ale dawno chyba na tvp 1

ocenił(a) film na 8
paulokuhan

Ja go pierwszy raz zobaczyłem na polsacie

ocenił(a) film na 8
paulokuhan

Ostatnio w styczniu 2010 na TVP1 i od tamtej pory nigdzie go nie widziałem. Pozdro.

ocenił(a) film na 10
seawoman

Leciał na polszmacie jakoś w 1998 albo 1999 roku, wtedy byłem w 8 klasie podstawówki i strasznie jarałem się z kumplami wrestlingiem i jako że grał tam "Rowdy" Roddy Piper to koniecznie chciałem obejrzeć.
Film mi się oczywiście spodobał za pierwszym razem, ale cóż, dla niespełna 15-latka to ot ciekawy film o kosmitach z jednym z wrestlingowych idoli w roli głównej, nic więcej.
Wczoraj odświeżyłem go sobie po 15 latach i to jest genialne dzieło, po prostu mistrzostwo świata!!! FILM OPARTY NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH!!! a już scena gdy główny bohater spoglądając przez okulary na pieniądze widzi napis "to jest Twój Bóg" to artyzm.
dychy nie dam, bo było parę głupot, jak np. to że bohater po założeniu okularów również słyszał ukryte rzeczy, albo scena ze śmieciarką - nielogiczne. ale mocne 9/10. Film dla ludzi myślących.

użytkownik usunięty
hbk06_qbas

A sa jakies nieautentyczne fakty?

hbk06_qbas

czytam u ciebie " leciał na polszmacie" byłeś juz mądrzejszy odemnie 4 lata temu, Ja były Leming. (dziś pierwszy raz oglądałam Matrixa, zaczynam drugą część. Juz dzis wiem coraz więcej, zgadzam się z opiniami, żyjemy w Matrixie, . Polecam na youtubie: " Libia Kadafiego odkłamany obra" , i " czego dowiedziałem sie na temat Libii" ( tak sie rozprawiają NWO )

użytkownik usunięty
weeman86

Faktycznie masz rację. Ale ludzie nie chcą przejrzeć na oczy, ja na przykład nie oglądam tv, bardzo mało czytam wiadomości w internecie a jak czytam to filtruję co może być faktem a co fikcją(W INTERNECIE I TV NIE MÓWI SIĘ NAM PRAWDY TYLKO TO CO MAMY USŁYSZEĆ ). W MATRIX'IE MORFEUSZ MÓWI DO NEO "NIEKTÓRZY LUDZIE SĄ TAK UZALEŻNIENI OD SYSTEMU ŻE BĘDĄ GO BRONIĆ"

ocenił(a) film na 8

www.wolnemedia.net

krzaczek55

Ciakawe jest ze czasami w zakluceniach transmisji dziennikow w TV widac wlasnie takie postacie jak we filmie. Mozna to wyjasnic jako artefakty znieksztalcenia obrazu ale niektorzy maja teorie ze to ci kosmici ktorym sie psuje holograficzna maska czy cos w tym stylu. Na youtube jest wiele takich filmikow Reptilian Shapeshifters itp

juz prawie pol roku bez telewizorni........uwierzy ktos ????????????

riko62

ja już od 5 lat bez TV.... uwierzy ktoś??????

suszyMie

no ciezko uwierzyc , ale ja wierze, szacun

ocenił(a) film na 7
riko62

pora na internet

Dessylyn

internet mam...

ocenił(a) film na 7
riko62

pora się odłączyć

Dessylyn

mam sie odlaczyc z powodu nieoglądania telewizorni ???

ocenił(a) film na 8
riko62

~13 lat bez TV

suszyMie

ja nie dałem się nabrać :]

No właśnie, tylko jedno mi tu trochę nie pasuje. Też mam wrażenie, że te filmy próbują otworzyć oczy, z drugiej strony jak to możliwe, skoro Hollywood jest zależne od ww finansjery? Jak wiemy kłamstwem jest 99% prawdy. Ile prawdy ukazują nam twórcy owych filmów? Podejrzewam, że te filmy, to kolejny rodzaj zasłony dymnej, tak, że człowiek po ich obejrzeniu ma wrażenie, że dużo wie, a w rzeczywistości nie wie nic.

Jak głosi legenda, Stanley Kubrick próbował przekazać prawdę swoim "Oczy szeroko zamknięte", ale został zamordowany, a jego film mocno przeinaczony.

Polecam interpretację filmu "Odyseja Kosmiczna 2001", interpretacja Williama Coopera, chrześcijanina, który przez całe tata badał i ostrzegał na temat NWO, nawet poświęcił własne życie:

http://www.youtube.com/watch?v=I9OGxZM2Hao

darthbergi

David Icke "najwiekszy sekret" ................ to tak na marginesie , dobrze to napisales....

riko62

poczytam. Dopiero obejrzałam " Matrixa" przede mną kolejne częsci. Pozdrawiam. Ja , były Leming. ( tak internet to morze wiedzy, szukam, sama dochodze prawdy, po to mam rozum, już wiem dużo o NWO, o Libii polecam jak z najbardziej demokratycznej Libii, zrobiono dyktatora "czego dowiedziałem sie na temat Libii " ( na marginesie , zastanowię sie nad wyrzuceniem starego telewizora,a już miałam kupic nowy Pozdrawiam

baska1969

ja juz bez telewizorni ....chyba z 7 lat ... jest cięzko , ale da sie bez tego badziewia życ, MATRIX.. to film z tekstem , ogladacze durnych seriali i telenowel dla d.....(I) tego nie pojmuja, a szkoda, ale tak też musi być, ale najlepsze to jest calkiem coś innego, ... inna beczka ... ale to temat nie filmowy ........

riko62

dotarłam do informacji na temat Kubrica, jutro opglądam 2001 odyseja kosmiczna , tam ponoć też jest o NWO, symbolach Iluminatów, i Oczy szeroko otwarte, po którym rzekomo zmarł ??

baska1969

ogladasz dobre filmy ...

riko62

lubie kino skandynawskie i hiszpańskie. Pooglądam teraz Kubrica.a wczesniej poszperałam i dowiedziałam sie o Mel Gibson i jego PASJI, i co go spotkało po nakreceniu tego filmu w holywoodzkiej żydomasonerii - ostaracyzm, uwikłanie w alkoholizm, skazanie na niebyt ( jak On smiał nakręcic film o Jezusie) Taka historia z Gary Oldmann , który powiedział, Żydzi żadzą Hoolywood, ale chyba ze strachu i naćisków , wycofał się z tych słów

baska1969

Tak , to wszystko prawda, żydostwo rządzi, ale PASJI już Gibsonowi nie zabiorą

baska1969

"o Libii polecam jak z najbardziej demokratycznej Libii, zrobiono dyktatora"
O ludzie! Niektórzy są jednak bezdennie naiwni.

ocenił(a) film na 8

Hahahaha, uwielbiam taki bełkot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones