PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36447}

Ostatni samuraj

The Last Samurai
7,7 278 616
ocen
7,7 10 1 278616
5,7 20
ocen krytyków
Ostatni samuraj
powrót do forum filmu Ostatni samuraj

Najwiekszy minus filmu...

użytkownik usunięty

Chociaż jeszcze go nie obejrzalem (a czekam na ten film od dawna), to dla mnie od samego początku największym minusem jest Tom Cruise. Przez niego ten film traci 50% swojego czaru, cóż... producent rządzi...

P.S. Tom Cruise nie byl, nie jest i nie będzie nigdy aktorem (wg mnie, inni mogą sądzić inaczej)

zgadzam się
Niestety po obejrzeniu stwierdzisz to samo ! Istotnie Tom C. jest słaba stroną tej produkcji (ale obejrzeć warto !)

użytkownik usunięty
Patt

sprzeciw
Ja jednak nie zgodzę sie z taką oceną Toma Cruisa. Nie wdając się w dyskusje, co do jego wcześniejszych ról, w tym filmie stworzyl niezłą kreacje. Jako pierwszoplanowy aktor zagrał według mnie bardzo dobrze i film choć sam w sobie znakomity, dzięki roli Cruisa tylko zyskał.

ocenił(a) film na 8

popieram sprzeciw
rzeczywiscie moze Tom nie jest aktorem idealnym, jednak w Samuraju był naprawde dobry, do tego mówił po japońsku i zrecznie wywijał szablą:-) Według mnie Tom to utalentowany, ale bardzo komercyjny aktor, no ale przeciez Hollywood to swiątynia komercji, czyż nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones