"Bękarty" na Blu-ray i DVD już 9 maja

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22B%C4%99karty%22+na+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+9+maja-127979
Gwiazdy komedii Owen Wilson i Ed Helms, nominowana sześć razy do Oscara Glenn Close oraz zdobywcy Nagrody Akademii Christopher Walken i J.K. Simmons spotkali się na planie filmu "Bękarty". Przewrotna opowieść o konsekwencjach młodości spędzonej w czasie "szalonych lat 70." zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 9 maja.


Kyle (Owen Wilson) i Peter (Ed Helms) są dwujajowymi bliźniakami, którzy przypadkowo odkrywają, że ich całe życie opiera się na kłamstwie. Poczciwie wyglądający mężczyzna ze zdjęcia stojącego nad kominkiem okazuje się nie być ich ojcem, a wymysłem ich matki (Glenn Close), która chciała ukryć przed nimi prawdę o tym, że właściwie nie wie, kto nim jest. To były szalone lata siedemdziesiąte i... sami wiecie. Bracia, którzy otrzymali jedynie kilka wskazówek, postanawiają odnaleźć ojca. W tym celu wyruszają w szaloną podróż, w czasie której dowiadują się wielu rzeczy o swojej matce i sobie nawzajem.

Komedia "Bękarty" to debiut reżyserski doświadczonego operatora Lawrencea Shera, współtwórcy przebojowych filmów z serii "Kac Vegas".  

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
Sceny niewykorzystane
Przezabawne gagi z planu


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
Przezabawne gagi z planu