"Coś" się zbliża

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Co%C5%9B%22+si%C4%99+zbli%C5%BCa-136290
"Coś" się zbliża
Stęskniliście się za "Czymś"? Otóż "Coś" powróci w całej swojej mackowatej chwale - po klasyku Johna Carpentera, przyzwoitym prequelu, grze wideo oraz pradawnym oryginale z 1951 roku, doczekamy się kolejnej produkcji! 


"Frozen Hell", czyli powieść science-fiction Johna W. Campbella, to odnaleziona dopiero w 2018 roku "pełna wersja" opowiadania "Who Goes There?", które stało się podstawą scenariusza filmu Carpentera. Teraz John Betancourt, który doprowadził do jej wydania, zapowiada filmową wersję - wyprodukują ją wspólnie Blumhouse i Universal. 

"To już oficjalne! Podpisałem kontrakt. Robimy to, produkujemy remake filmu Carpentera, dodajemy rozdziały z zaginionego "Frozen Hell". Po raz pierwszy kompletna wizja Campbella objawi się na wielkim ekranie. I będzie najlepszym połączeniem wszystkich dotychczasowych opowieści!" - napisał w swoich mediach społecznościowych producent Alan Donnes

Jesteście podekscytowani? Jeśli tak samo jak my, to powyżej przypominamy Wam jeszcze odcinek "Na skróty" poświęcony tej perle kina grozy. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones