"Co robimy w ukryciu" będzie kontynuowane

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Co+robimy+w+ukryciu%22+b%C4%99dzie+kontynuowane-137873
"Co robimy w ukryciu" będzie kontynuowane
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Co robimy w ukryciu". Choć drugi sezon jeszcze trwa, to należąca do Disneya stacja FX właśnie zleciła realizację trzeciej części.

Decyzja nie jest zaskoczeniem. "Co robimy w ukryciu" może bowiem pochwalić się solidnymi wynikami oglądalności. W porównaniu z pierwszym sezonem drugi ma łączną widownie większą o 25%.

Serial przedstawia codzienne, a raczej conocne życie trzech wampirów, które egzystowały razem przez setki lat na Staten Island. Samozwańczym przywódcą grupy jest "Nandor The Relentless" (Kayvan Novak), wielki wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Jest też awanturniczy wampir pochodzenia brytyjskiego "Laszlo" (Matt Berry) oraz uwodzicielska "Nadja" (Natasia Demetriou). Po nieoczekiwanej wizycie mrocznego pana i przywódcy, wampirom zostaje przypomniane zadanie, które otrzymali po przybyciu na Staten Island ponad sto lat wcześniej – doprowadzenie do całkowitej dominacji Nowego Świata. Pytanie, jaki jest najlepszy sposób osiągnięcia tego celu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones