Powstanie 4. sezon "Co robimy w ukryciu"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+4.+sezon+%22Co+robimy+w+ukryciu%22-143483
Powstanie 4. sezon "Co robimy w ukryciu"
2 września na antenie FX zadebiutuje trzeci sezon "Co robimy w ukryciu". Szefostwo stacji postanowiło nie czekać na wyniki oglądalności i już teraz zleciło realizację czwartej transzy odcinków.

Wygląda na to, że fani nie mają dość "Co robimy w ukryciu". FX jest gotowy, by zaspokoić ich apetyt poprzez zamówienie czwartego sezonu – powiedział w oświadczeniu Nick Grad z FX Entertainment - Dziękujemy za niezwykłą pracę zespołu kreatywnego, obsady i ekipy, którzy z każdym sezonem ulepszają ten wspaniały serial.

"Co robimy w ukryciu" to telewizyjna wersja nowozelandzkiego horroru komediowego z 2014 roku. Serial przedstawia codzienne, a raczej conocne życie trojga wampirów, które egzystują razem od setek lat na Staten Island. Samozwańczym przywódcą grupy jest Nandor (Kayvan Novak) - narcystyczny wojownik i zdobywca wywodzący się z Imperium Osmańskiego. Towarzyszą mu awanturniczy krwiopijca pochodzenia brytyjskiego Laszlo (Matt Berry) oraz jego żona, uwodzicielska  Nadja (Natasia Demetriou). Z pomocą lojalnego służącego, Guillermo (Harvey Guillen), bohaterowie starają się odnaleźć we współczesnym amerykańskim społeczeństwie.

W oczekiwaniu na trzeci sezon "Co robimy w ukryciu" zobaczcie jego nowy zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones