"Deep State" po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

https://www.filmweb.pl/news/%22Deep+State%22+po+raz+pierwszy+w+Polsce.+Tylko+na+FOX-127601
"Deep State" to serial sensacyjny, który z pewnością wzbudzi w widzach wielkie emocje. Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Libanie i Francji. Fabuła wprowadzi nas w realia dwulicowego i bezwzględnego świata wywiadu, w którym wyrzuty sumienia są równoznaczne z wydaniem wyroku śmierci na siebie samego i swoich bliskich.


Były szpieg Max Easton (Mark Strong) rozpoczął nowe życie we francuskich Pirenejach, ale cały czas prześladuje go mroczna przeszłość. Po wielu latach zostaje wezwany na rozmowę przez George'a White'a (Alistair Petrie) szefa tajnej wspólnej komórki MI6 i CIA, zwanej "Sekcją". White nakłania Maxa, by ten wrócił do pracy w terenie i pomścił śmierć swojego syna, Harryego (Joe Dempsie), który poszedł w ślady ojca. Stawka w grze rośnie, kiedy Max zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy chcą zbić fortunę na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie. Max zaczyna prowadzić bardzo niebezpieczną grę, bo wielkie korporacje są gotowe zrobić wszystko, by chronić swoją reputację i tajemnice. Korupcja wydaje się wszechobecna.

Komu może zaufać Max? Kto mówi prawdę? I co trzeba zrobić, żeby ją odkryć? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, Max musi wrócić do niebezpiecznego i brutalnego życia, z którym kiedyś chciał raz na zawsze skończyć!

Mój bohater jest niejednoznaczną postacią. To jedna z tych ról, które są bardzo ciekawe. Max jest agentem nieustannie prowadzącym śmiertelną grę, ale jest także kochającym ojcem i mężem, co czyni go fascynującym studium ludzkiego charakteru. Szybka akcja, pełna zaskakujących zwrotów, oraz wielowymiarowe postaci to znaki szczególne seriali, w których sam lubię występować i oglądać na małym ekranie – powiedział Mark Strong.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu "Deep State" zobaczymy nominowanego do nagrody BAFTA aktora Marka Stronga ("Szpieg", "Kingsman: Złoty krąg"). Obok niego wystąpią Joe Dempsie ("Gra o tron", "Kumple"), Karima McAdams ("Wikingowie"), Alistair Petrie ("Nocny recepcjonista", "Łotr 1. Gwiezdne wojny"), Anastasia Griffith ("Układy", "Dawno, dawno temu"), Lyne Renée ("Split"), Amelia Bullmore ("Happy Valley"), Kingsley Ben-Adir ("Król Artur: Legenda miecza"), Pip Torrens ("The Crown") oraz Fares Fares ("Tyran").

Informacja sponsorowana