"Drogówka" w czerwcu na DVD i blu-rayu

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Drog%C3%B3wka%22+w+czerwcu+na+DVD+i+blu-rayu-95933
Premiera DVD "Drogówki" Wojtka Smarzowskiego już 7 czerwca, zaś płyta Blu-Ray z filmem pojawi się w sprzedaży 21 czerwca."Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Kryminał Wojtka Smarzowskiego odniósł ogromny sukces frekwencyjny – film przez cztery tygodnie z rzędu nie opuszczał pierwszego miejsca polskiego box office’u. Jako pierwszy tytuł w tym roku zgromadził ponadmilionową widownię i wciąż pozostaje najlepszym pod względem frekwencyjnym filmem 2013 r.

"Drogówka" spotkała się również z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków. Była nominowana do Orłów w sześciu kategoriach, ostatecznie zdobywając dwie nagrody. Za najlepszy scenariusz wyróżniony został Wojtek Smarzowski, zaś Arkadiusz Jakubik otrzymał nagrodę za najlepszą, drugoplanową rolę męską.

Film do nabycia w salonach Empik, sieci Media Markt i Saturn, księgarniach i sieciach handlowych oraz w sprzedaży online. W dniu premiery DVD będzie również dostępne w sprzedaży z "Gazetą Wyborczą".

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones